Допомагай комунальникам, їж сніг: топ полтавських мемів в адресу влади та стихії

Автор: Євгенія Каблучка, 1 березня, 16:50

Фото: Полтаву засипало снігом


Третій день у Полтаві сипле сніг. Але якщо вчора полтавські комунальники відбулися «легким» переляком, то сьогодні погода вдарила з подвійною силою. Пропонуємо за допомогою соцмереж подивитися, як полтавці вранці добиралися на роботу.

У ніч з 28 лютого на 1 березня випало більше 30 сантиметрів снігу. Такі дані оприлюднила прес-служба Полтавської міськради. За їх інформацією, місто розчищали від снігу 450 комунальників. Цілодобово працювало 40 одиниць техніки.

За таких умов вранці 1 березня дороги мали бути у хорошому стані. Проте не та все сталося, як гадалося: Полтава зупинилася.

 

Місія нездійсненна: дібратися маршруткою на роботу

Зранку у спальних районах на зупинках громадського транспорту зібралося кілька десятків людей. Маршрутки або взагалі не зупинялися, бо були забиті «під зав’язку», або все ж спинялися, та стати пасажиром такої рукавчики не було змоги. 

Полтавка Людмила Кривобок вийшла на зупинку вже о 6:55. Лише через 40 хвилин дівчині вдалося «утрамбуватися» у маршрутку.

Трохи пізніше ситуація не покращилася. О 8:10 транспорт чекали десятки людей. На фото зупинка "28 школа".

Любиш кататися – люби і санчата тролейбус штовхати

Якщо в одному відомому радянському фільмі кожного року ходили в баню, то у Полтаві є традиція у снігопад штовхати громадський транспорт. Сьогодні пасажири разом з патрульними поліцейськими допомогли рушити з місця тролейбусу.

Тюбінг-парк по-полтавськи

У повідомленні прес-служби міська влада звертається до керівників підприємств, закладів торгівлі, громадського харчування, власників і орендарів будинків, з проханням утримувати закріплені за ними території у належному стані. Та клич міськради почули не всі підприємці. Зокрема до числа «глухих» увійшли і орендарі переходу на Шевченка, які не розчистили там сходи.

Горе зближає

Але не всі полтавці побачили у сніговому колапсі негатив. Дехто розцінив цю ситуацію як бажання міського голови об’єднати націю. Адже неприємності гуртують людей.

Полтавець Ігор Середа поділився своїми враженнями від сьогоднішнього ранку. Він зазначив, що більшість пішоходів були ввічливими: поступалися одне одному дорогою, допомагали людям похилого віку та жінках, виштовхували машини із снігу. Водії у свою чергу підбирали людей на зупинках, які не змогли сісти в громадський транспорт.

«Перефразовуючи улюбленого класика: «Снігопад мине, сніг зійде. Але те хороше, що принесла з собою стихія, могло б і залишитись». Дякую усім полтавцям за чудовий ранок. З першим днем весни, друзі! Окрема подяка – Полтавському міському голові за щиру спробу об'єднати націю», – написав Ігор.

Дехто з коментаторів захищає комунальні служби та звинувачує у всьому стихію. Деякі учасники соціальних мереж радять не чекати приходу комунальників, а братися за лопати і самим розчищати вулиці від снігу.

 

Полтаві потрібні герої

Допомагати полтавцям розчищати сніг прийшли казкові герої Дракон та Пікачу. Вони побачили, що комунальники не можуть впоратися із снігом, тому прийшли їм на допомогу. 

Там де тонко, там і рветься

Кожного року полтавці можуть спостерігати, як комунальники не в змозі забезпечити комфортне пересування містом у сніжну погоду. Не вистачає комунальної техніки, аби одночасно розчищати сніг і в центрі, і в спальних районах міста, і на околицях. Адже спочатку техніка працює в центрі, розчищаючи головні артерії міста, і тільки потім їде на периферію.

Загалом сніговий колапс виявляє багато проблем в місті. Зокрема це і не готовність комунальних служб до різкої зміни погоди. Нераціональний розподіл сил залишає спальні райони «під снігом».

Також варто звернути увагу на стан автомобільного парку громадського транспорту. Попри підвищення тарифів на проїзд, технічний стан маршруток та тролейбусів залишає бажати кращого.

Окремої уваги заслуговує бездіяльність окремих підприємців, які не розчищають сніг біля власних магазинів та інших об’єктів. Комунальники не повинні змітати сніг зі сходів підземних переходів. Це мають робити орендарі приміщення.

Сніг у Полтаві випадає кожного року, але міська влада не вчиться на помилках. Тому після кожного снігопаду полтавський сегмент соціальних мереж рясніє фото- та відеодоказами, як влада вміє боротися з погодою.

Пости у соціальних мережах, як і рукописи, не горять. А ще нагадують про себе. Тож, нехай Фейсбук обов’язково нагадає про цей день ближче до виборів.

Опублікована: 1 березня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація