Конкурс молодих виконавців та конферансу «VOICE of CITY»

17-го березня у Полтаві відбудеться конкурс молодих виконавців та конферансу «VOICE of CITY». Позмагатися за звання кращих можуть солісти, дуети, тріо й ансамблі та ведучі віком від 18 до 30 років.

Для участі потрібно заповнити заявку на сайті ПМБК до 9 березня включно та додати фото у сценічному образі. Вокалісти змагатимуться у трьох жанрах: ClassicSong – класичний твір, FolkSong – народна пісня, Pop / Rock – сучасна пісня. Серед ведучих обиратимуть найкращих у номінаціях: «Урочистості», «Розважальний захід», «Ігрова програма» та «Концерт».

Конкурсанти мають підготувати номер тривалістю не більше 5 хвилин.

Журі конкурсу оцінить виступи конкурсантів та виставить оцінки за 10-бальною системою. Співаків оцінюватимуть за вокальні дані, виконавську майстерність та сценічність. А ведучих за наступними критеріями: володіння голосом, імідж та авторський задум.

Переможцям, окрім грамот та дипломів, вручать один з подарунків. Зокрема, це контракт на участь у міських заходах, запис фонограм, зйомку кліпу та створення портфоліо.

Конкурс «VOICE of CITY» стартує о 10 годині ранку в Полтавському міському будинку культури, а церемонія нагородження та гала-концерт – о 17.30.

Місце

Початок: 17 березня 2018, 10:00
Закінчення: 17 березня 2018, 19:00

Місце: Полтавський міський Будинок культури, вул. Майдан Незалежності, 5

На карті