Курс із основ першої домедичної допомоги для вчителів

15-16-го березня у Полтаві проведуть курс із основ першої домедичної допомоги для вчителів Полтави від інструкторів ГО «Захист патріотів».

Як повідомляють на Facebook-сторінці події, для того щоб у кожній школі Полтави був хоча б один сертифікований працівник, який зможе професійно надати першу домедичну допомогу Полтавський осередок Української Академії Лідерства вирішив провести цей захід для 40 вчителів нашого міста.

Тривалість курсу: 8 годин
Basic first aid and CPR combo – це курс, що призначений для вчителів, батьків, нянь, працівників дитячих інтернат-закладів та для бригад невідкладної допомоги, що працюють у сфері бізнесу та промисловості.

До курсу входить відпрацювання навичок з надання допомоги при пораненнях, тренінг з серцево-легеневої реанімації та застосування автоматичного зовнішнього дефібрилятора, де всі учасники курсу мають самостійно виконати всі отримані навички без помічників під час завершення курсу.

Курс узгоджений з рекомендаціями Американської національної наукової консультативної ради з першої допомоги (The US National First Aid Science Advisory Board) та Управління з охорони праці OSHA (Occupational Safety Health Administration). Під час формування курсу був врахований досвід кращих програм з надання першої допомоги на робочому місці.

Участь у курсі безкоштовна.

Місце

Початок: 15 березня 2018, 09:00
Закінчення: 16 березня 2018, 18:00

Місце: УАЛ Полтава вул. Зелена діброва, 3

На карті