Лекція Дмитра Богачука «Колір у сучасній фотографії»

13-го лютого у Полтаві відбудеться лекція Дмитра Богачука «Колір у сучасній фотографії».

Як повідомляють на Facebook-сторінці, якщо ми поглянемо на кольорову фотографію найбільш значущих фотографів сучасності, можна відзначити, що у деяких колір – це не просто доповнення форми, а по суті це зміст.

Чому так відбувається? Звідки родом сучасна колірна естетика в стріт фотографії, як вона змінюється і звідки вона бере свої витоки? Чому одні вміють бачити кольором, і як навчиться теж сприймати колір як найважливіший елемент в образотворчому мистецтві. Про це, та багато іншого, розповість під час лекції Дмитро Богачук, «Колір у сучасній стріт фотографії»

Лектор: Дмитрий Богачук (Dimitri Bogachuk) – фотограф, мистецтвознавець, арт-критик, член Фонду культурної дипломатії UART, викладач школи Bird in Flight.

Дмитро – один із найбільш впізнаваних і найбільш відомих арт-фотографів в Україні. Мінімалістичні пейзажі, пустинні простори, лаконічні міські замальовки, виконані в особливій палітрі, звертають на себе увагу і притягують глядачів навіть далеких від такої фотографії. 

Крім цього, Дмитро досвідчений викладач і професійний мистецтвознавець. Його погляди на сучасне мистецтво зважені, перевірені досвідом і, головне, вирізняються прекрасним візуальним смаком, що робить його цікавим лектором і співрозмовником практично в будь-якому колі слухачів.

Тривалість лекції: 2 години. Вхід вільний. Подробиці за телефоном: +38 067 501 06 00.

Місце

Початок: 13 лютого 2018, 18:00
Закінчення: 13 лютого 2018, 20:00

Місце: Галерея сучасного мистецтва "Jump", вул. Монастирська, 3

На карті