Аукціон на будівництво протитуберкульозного диспансеру виграла фірма, яку підозрювали у розкраданні коштів

Автор: Каріна Тютюнник, 13 червня, 15:12

Департамент будівництва, містобудування і архітектури Полтавської ОДА ще з квітня шукає підрядника, який зможе збудувати третю чергу протитуберкульозного диспансеру в с. Супрунівка Полтавського району. Аукціон провели сьогодні і виграла в ньому пропозиція ТОВ «Доломіт-буд» – фірми, яку підозрювали у привласненні коштів під час виконання робіт.

Нагадаємо, Департамент оголосив про проведення відкритих євроторгів 18 квітня 2018 року. На будівництво диспансеру на 350 ліжок, що мають завершити до 30 червня 2020 року, планували витратити не більше 308 млн 433 тис. 628 грн.  

На участь в закупівлі подавалися дві полтавські фірми:

  • ТОВ «Марк Строй» з остаточною пропозицією 308 млн 390 тис. 500 грн;
  • ТОВ «Доломіт-буд», що запропонувало за свої послуги 308 млн 369 тис. 526 грн.

Виграла остання, як учасник з нижчою пропозицією. Причому, як бачимо, суттєво зекономити на будівництві Департаменту не вдасться. Знизили вартість робіт лише на 64 тисячі 132 гривні.

Наразі ТОВ «Доломіт-буд» очікує рішення тендерної комісії. Зазначимо, ці фірма фігурувала у кримінальному провадженні. За даними правоохоронців, підрядник під час виконання робіт з утеплення фасаду Шишацької обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей вносив недостовірні дані до актів виконаних робіт. Діяли службовці фірми у змові з працівниками навчального закладу. Таким чином заподіяли державному бюджету шкоди на близько 107 тисяч гривень.

Опублікована: 13 червня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація