Біля горе-переходу на Шевченка намалювали зебру для пішоходів

Автор: Ксенія Малік, 12 липня, 11:46

Фото: Нова зебра біля недоремонтованого переходу (Джерело - соцмережі)


Тимчасовий наземний перехід облаштували днями на проїжджій частині вул. Шевченка в напрямку руху до обласної лікарні. Він з'єднує пішохідну зону каланчі та зону навколо будівлі адміністрації УМСА.

На ділянці наземного переходу є дорожня розмітка, а також пониження бордюрного каменю на межі пішохідної та проїжджої частин дороги.

Як зазначили в патрульній поліції, управління житлово-комунального господарства Полтавської міської ради узгодило влаштування тимчасової зебри зі схемою дорожнього руху з відділом безпеки дорожнього руху УПП в Полтавській області. Користуватися нею будуть до закінчення ремонтних робіт основного підземного переходу поруч. Ремонтні роботи, за словами Костянтина Малька, заступника начальника УЖКГ міста, мають завершити до кінця року (згідно з договором, до 20 грудня 2018 року). 

Нагадаємо, що капремонт двох підземних переходів у центрі Полтави триває з минулого літа. Протягом року ремонтні роботи декілька разів призупинялися. Нещодавно провели другий тендер із реконструкції підземних переходів, за результатом якого наразі виконує роботи ТОВ «АСФЕР ГРУП». На реконструкцію двох підземних переходів виділяють 24,4 млн грн. Раніше ЗМІСТ показував, як мають виглядати відремонтовані переходи в центрі та на вул. Шевченка. 

Опублікована: 12 липня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація