Депутата Полтавської міськради можуть відкликати на найближчій сесії

Автор: Каріна Тютюнник, 15 травня, 12:02

Фото: Денис Поліщук


Схоже, що справа позбавлення мандата депутата Полтавської міської ради Дениса Поліщука підходить до завершення. 14-го травня відбувся з’їзд партії СДП, на якому ухвалили рішення щодо його відкликання. Тепер виборчій комісії залишається офіційно припинити повноваження Поліщука і зареєструвати нового депутата.

Як розповів депутат міськради Олександр Шамота, рішення делегати ухвалили одностайно:

«Вчора відбувся з’їзд партійний, на якому було одностайно підтримано рішення щодо відклику даного депутата. Відповідно, зараз готуються документи і найближчим часом вони будуть подані до територіальної виборчої комісії».

Після отримання рішення партії виборча комісія призначить засідання, на якому припинять депутатські повноваження Дениса Поліщука, зареєструють нового депутата (наступного за виборчим списком) та видадуть йому тимчасове посвідчення.

«Наскільки я знаю, то Олександр Кісільов буде наступним кандидатом, який повинен буде зайняти місце депутата», – говорить Олександр Шамота.

Олександр Кісільов (Джерело - соцмережі)

Олександр Кісільов – депутат Подільської районної ради Полтави, підприємець. Згідно з декларацією, він має дві земельні ділянки (0,97 м2 та 157 м2), квартиру (50 м2) та офіс (650 м2) у Полтаві. Також, Кісільов задекларував недобудований будинок загальною площею 700 м2 у Полтаві, легковики LANOS 2012 року випуску та AUDI A6 1995 року випуску. За 2017 рік депутат заробив 865 тисяч гривень від зайняття підприємницькою діяльністю, а в активі має 30 тисяч доларів та 17 тисяч євро готівкою.

Згідно з YouControl, основою економічною діяльністю (КВЕД) Кісільова, як підприємця є надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Крім цього, за адресою ФОПа зареєстроване ТОВ «Українська будівельна компанія Мегабуд-К», співзасновником і керівником якого теж вказаний Олександр Кісільов. Фірма займається будівництвом житлових і нежитлових будівель.

Нагадаємо, засідання виборчої комісії з відкликання депутата Дениса Поліщука зірвали невідомі молодики.

Опублікована: 15 травня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація