Держгеокадастр допомагатиме захищати права фермерів Полтавщини

Автор: Каріна Тютюнник, 14 березня, 14:49

Фото: Держгеокадастр буде допомагати фермерам (Джерело - static.tildacdn.com)


ГУ Держгеокадастру Полтавщини захищатиме законні інтереси фермерських господарств області. Це є умовою меморандуму, який підписало Управління з  ГО «Асоціація фермерів та приватних землевласників відродження Полтавщини».

Підписанти – начальник ГУ Держгеокадастру в Полтавській області Вадим Чувпило та голова Асоціації Василь Бурлака. Серед присутніх голова асоціації фермерів Хорольського району Микола Москалець.

«Наша мета – взаємодія та вирішення тих проблемних питань, з якими до сьогодні зіштовхуються фермери Полтавщини. Оскільки законодавчо ще не до кінця врегульовані питання надання права на володіння, передання в спадщину, користування земельними ділянками», – говорить очільник ОДА Валерій Головко.

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко

Відповідно до умов меморандуму, Держгеокадастр захищатиме законні інтереси фермерських господарств, шляхом вивчення порушених питань. Також, надаватиме методичну допомогу та консультуватиме щодо поновлення договорів оренди та перегляду істотних умов діючих договорів.

Сторони діятимуть виключно в межах чинного законодавства, керуючись Земельним кодексом України, ЗУ «Про фермерське господарство», ЗУ «Про оренду землі» та інші нормативно-правові акти у сфері землеустрою та розпорядження землями державної власності, зокрема, Законом України «Про запобігання корупції».

Начальник ГУ Держгеокадастру в Полтавській області Вадим Чувпило

Продовжуватиме дії договорів оренди та вноситиме відомості до НКС управління буде, зважаючи на рішення Координаційної ради. До неї увійшли представники кожного району.

До асоціації фермерів входять понад дві тисячі осіб, які ведуть господарювання на близько 250 000 га землі. А це робочі місця, соціальне навантаження і сплата податків до місцевих бюджетів.

У свою чергу, Асоціація береться узагальнювати проблеми, пов’язані з використанням цих земель, надавати пропозиції щодо використання, щодо земельної реформи, брати участь у внесенні змін до чинних нормативних документів та розробці нових. Також організація сприятиме цільовому використанню земель, виявленню недобросовісних користувачів, надаватиме списки фіксованих членів Асоціації. 

За матеріалом прес-служби Полтавської ОДА

Опублікована: 14 березня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація