До справи полтавського екоактивіста залучили УЖКГ у якості третьої особи

Автор: Вікторія Баберя, 16 травня, 16:24

Фото: УЖКГ у якості третьої особи залучили до справи полтавського екоактивіста


14 травня в Полтавському окружному адмінсуді відбулося чергове підготовче засідання за позовом екоактивіста Сергія Антоненка до міськради про визнання незаконною бездіяльність та зобов’язати створити процес приймання від населення та передачі на утилізацію небезпечних відходів. Суддя ухвалила рішення залучити УЖКГ у якості третьої особи.

Нагадаємо, що попереднє засідання перенесли, так як представник відповідача не отримав копію ухвали про відкриття провадження, і тому не скористався своїм правом надіслати відзив на позов разом з усіма доказами, на яких ґрунтуються заперечення.

При розгляді справи представник відповідача Юрій Кривохижа подав два клопотання про залучення до справи представника Управління житлово-комунального господарства та представника Комунального підприємства КАТП-1628.

Сторона позивача, як зазначає Сергій Антоненко на своїй сторінці у Facebook, подала заперечення про доцільність їх залучення до справи. Мотивуючи це тим, що КАТП-1628 має працювати в рамках закону і загалом не порушує його права.

Суддя Світлана Сич відмовила у задоволенні клопотання щодо залучення КАТП-1628 до справи та ухвалила рішення залучити УЖКГ у якості третьої особи. Наступне підготовче засідання суддя назначила на 10-ту годину 29 травня.

Нагадаємо, 27 березня 2018 року Сергій Антоненко звернувся до адміністративного суду з позовною заявою до Полтавської міської ради. Екоактивіст подав до суду, оскільки порушують його права на безпечне для життя і здоров'я довкілля.

Зокрема, екоактивіст хоче визнання незаконної бездіяльності Полтавської міськради щодо організації збирання, вивезення та утилізації небезпечних відходів у складі побутових відходів. А також зобов'язати міську владу виконати покладені на неї законодавством обов'язки щодо організації процесу зі збирання, вивезення та утилізації небезпечних відходів у складі побутових відходів шляхом укладення на конкурсних засадах необхідних договорів та контролю за їх виконанням, або контролю за виконанням вже укладених договорів.

Опублікована: 16 травня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація