FIFA vs хорвати. Полтавці вийдуть на акцію підтримки футболістів

Автор: Ксенія Малік, 10 липня, 16:46

Фото: Полтавці вийдуть на акцію на підтримку футболістів (Джерело - ukrcwm.com)


10 липня 2018 року о 19:00 у Полтаві на Білій альтанці відбудеться мирна акція у підтримку хорватських футболістів Домагоя Віди та Огнена Вукоєвича. Останнього нещодавно усунули з посади помічника тренера збірної Хорватії та відрахували зі складу делегації на ЧС-2018 через відео, де він вигукує «Слава Україні».

Акція організована ветеранами АТО Артемом Павловим та Ігорем Скляром, а також вболівальником ФК «Ворскла» Артемієм Бородатом. Таким чином активісти намагаються привернути увагу громадськості та заявити про свою позицію на захист хорватів від імені полтавців.

Протягом акції заплановано висловити слова підтримки хорватським побратимам гаслами «ZA DOM SPREMNI» та «HVALA HRVATSKA». Перша фраза, що означає «За Батьківщину готові» використовувалася хорватами під час їхньої боротьби за незалежність, а друга перекладається як  «Слава Хорватії».

Організатори заявляють, що на даний момент у масовому заході вже зголосилося взяти участь близько трьох десятків полтавців. На даний момент подібні заходи одночасно проходять у багатьох містах України.

Нагадаємо, що після недавнього матчу у чвертьфіналі Чемпіонату світу, де збірна Росії програла хорватській збірній, хорвати Огнєн Вукоєвич та Домагой Віда, екс-футболісти київського «Динамо», записали відеоролик, на якому Віда вигукує «Слава Україні!», а Вукоєвич заявляє: «Ця перемога — за «Динамо» та за Україну!».  Після публікації цього роліка в інтернеті, FIFA наклала санкції на футболістів Вукоєвича та Віду.

Збірна ж України на Чемпіонаті світу з футболу не представлена. Зазначимо, що Україна закликала не проводити ЧС з футболу в Росії, оскільки ця країна утримує політичних в'язнів та веде війну на території України.

 

Опублікована: 10 липня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація