ФК «Полтава» вийшов до Прем’єр-ліги

Автор: Каріна Тютюнник, 28 травня, 10:55

Полтавський клуб з розгромним рахунком обіграв одеський «Чорноморець» у матчі за право виходу до Прем'єр-ліги.

У Полтаві на стадіоні «Локомотив» 27-го травня відбувся другий перехідний матч між командою Першої ліги – «Полтавою» – і представником УПЛ – «Чорноморцем». Господарі здобули перемогу над одеситами з рахунком 3:0 – хет-триком відзначився нападник «зелено-біло-чорних» Максим Дегтярьов. М’яч у ворота супротивника залітав під час основного часу на 67-ій та під час овертайму на 105-ій і 113-ій хвилинах зустрічі.

Нагадаємо, у першому поєдинку з «Чорноморцем» полтавці поступилися з мінімальним рахунком – 1:0 на користь «моряків».

У підсумку «Чорноморець» вилетів у Першу лігу, а його місце в сезоні-2018/2019 УПЛ займає «Полтава».