Коли Святий Миколай чекатиме на полтавців у будиночку (ГРАФІК)

PFdWGbQ5d5R6KMYJ

Полтавський Батальйон Небайдужих анонсував графік перебування Святого Миколая у будиночку.

Зазначимо, що урочисте відкриття відбудеться 16 грудня о 12:00. І надалі після відкриття резиденції Святий Миколай буде зустрічати дітей, спілкуватися та дарувати подарунки.

Сам будиночок працюватиме із вівторка до неділі із 11:00 до 19:00. Святий Миколай чекатиме вас із 12:00 до 18:00 по таким дням:

16 грудня, 19 грудня, 23 грудня, 25 грудня, 29 грудня, 30 грудня, 5 січня, 6 січня, 7 січня, 12 січня, 13 січня, 19 січня.

«Із собою необхідно мати гарний настрій, характеристику своєї поведінки протягом 2018 року і щире побажання всім українцям на 2019 рік. За бажанням – подарунок діткам у прифронтові зони», – зазначають організатори на сторінці у Facebook.

Відкриття будиночку

Нагадаємо, ЗМІСТ публікував перелік основних заходів із нагоди дня Святого Миколая, Нового 2019 року та Різдва Христового.

До того, 15 грудня, біля головної ялинки області, вперше змонтують будинок Діда Мороза. До помешкання новорічного героя вже зараз запрошують гостей, перш за все дітей. Їм обіцяють веселі ігри зі снігуронькою, сніговиком і казковими персонажами.