Конфлікт інтересів: НАЗК направило до суду протокол щодо полтавського нардепа

Автор: Вікторія Баберя, 11 липня, 17:27

Фото: НАЗК направило до суду протокол щодо полтавського нардепа (Джерело - unian.ua)


Спершу нардеп від Полтавщини Юрій Бублик звернувся до НАЗК, аби перевірили губернатора області. Проте агентство побачило порушення конфлікту інтересів уже стосовно нього.

За інформацією прес-служби НАЗК, до суду направлено протокол про адмінпорушення стосовно недотримання вимог ЗУ «Про запобігання корупції» щодо врегулювання конфлікту інтересів.

Юрій Бублик, користуючись наданими йому депутатськими повноваженнями, звернувся до НАЗК. Зокрема, нардеп хотів, аби агентство провело оперативну перевірку за фактами можливого втручання голови Полтавської ОДА Валерія Головка у процес децентралізації та об’єднання територіальних громад Полтавського району.

У цей же час, сам депутат мав приватний інтерес, зумовлений бажанням вплинути на створення ОТГ. Адже він та його брат, Олександр Бублик, мали намір балотуватись на посаду голови об’єднаної громади.

Брати Олександр та Юрій Бублики (Джерело - poltava.to)

Також НАЗК направило до суду два протоколи про адміністративні правопорушення стосовно начальника відділу освіти, молоді та спорту Семенівської РДА Полтавської області Людмили Лопати.

Посадовиця не повідомила про наявність у неї реального конфлікту інтересів та взяла участь в ухваленні рішення атестаційної комісії відділу, який вона очолює, під час розгляду кандидатури її чоловіка на зайняття вакантної посади директора Семенівського НВК № 1 ім. М. М. Хорунжого.

 

 

Опублікована: 11 липня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація