Купи битих ламп у Супрунівці пообіцяли прибрати, як зійде сніг

Автор: Євгенія Каблучка, 13 березня, 16:29

Фото: На території Полтавської дільниці Південної залізниці продовжує лежати смітник з битих ламп (Джерело - Лтава)


Полтавська дирекція Південної залізниці мала до 12 березня ліквідувати смітник з битих ламп. Проте зробити цього не змогли через велику кількість снігу.

Близько 10 вагонів битих ламп продовжують лежати на території Полтавської дирекції Південної залізниці, поблизу Супрунівки. Хоча прибрати їх мали ще вчора.

Залізничникам дали доручення прибрати смітник зі скла до 12 березня. Саме таку дату повідомив заступник міського голови Полтави Віталій Нікіпелов у коментарі до допису в соцмережі.

Начальниця Полтавської дирекції залізничних перевезень Ольга Дяченко розповіла, що не ліквідували биті лампи через погодні умови. За словами начальниці, через велику кількість снігу немає можливості підступитися до ламп та вивезти їх.

Також Ольга Дяченко повідомила, що написала запит, попередньо переговоривши з Віталієм Нікіпеловим, щоб відтермінували дату. І пообіцяла, коли зійде сніг, лампи ліквідують.

Нагадаймо, на початку лютого на околицях Полтави, поблизу села Супрунівка,  виявили близько 10-ти вагонів битих ламп. Для того, щоб визначити, чи є ці лампи небезпечними, відібрали проби ґрунту та битого скла.

Згідно з результатами аналізів, у зразку ґрунту виявили ртуть. Її кількість складає  0,0027 мг/кг. Такі показники не дозволяють віднести відходи до класу небезпечних.

Опублікована: 13 березня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація