НАЗК перевірить декларацію нардепа з Полтавщини

Автор: Вікторія Баберя, 11 травня, 17:45

Фото: Декларацію нардепа з Полтавщини перевірить НАЗК (Джерело - Realist.online)


Національне агентство з питань запобігання корупції перевірить електронну декларацію нардепа від Полтавщини Костянтина Жеваго за минулий рік.

НАЗК прийняло рішення про проведення повної перевірки електронних декларацій 4-х осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 - 2017 роки.

Серед них опинився народний депутат з Полтавщини Костянтин Жеваго. Саме його декларацію про доходи за 2017 рік і перевірить НАЗК.

Крім нього розпочнуть перевірку щодо нардепа Андрія Павелко, директора КП «Львівтеплоенерго» Степана Пакіжа та прокурора з Києва Ігоря Хімича.

У НАЗК зазначають, що проведення повних перевірок розпочинається за інформацією, яка була отримана від фізичних чи юридичних осіб, державних органів влади в листах, зверненнях чи скаргах, у яких були наведені факти про можливе відображення у декларації недостовірних відомостей, котрі стосувались конкретного суб’єкта декларування та містили фактичні дані або твердження, що можуть бути перевірені.

Нагадаємо, Костянтин Жеваго потрапив до рейтингу ТОП-10 найбагатших людей України за підсумками 2017 року за версією журналу «Фокус». Зі статками 1 мільярд доларів він посів 5 місце. У 2017 році його компанія збільшила чистий прибуток на 108% – 394 мільйонів доларів.

 

Опублікована: 11 травня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація