Перших тварин зареєстровано: пес Кай та кицька Белла отримали посвідчення та жетони (ФОТО)

Автор: Вікторія Баберя, 6 липня, 13:23

Фото: У Полтаві зареєстрували перших домашніх тварин


У Полтаві з 2 липня стартувала реєстрація домашніх улюбленців і померанський шпіц Кай та кицька Белла стали першими офіційно зареєстрованими тваринами у міській базі.

Сьогодні, спеціалісти відділу регулювання чисельності бездоглядних тварин КАТП-1628 урочисто вручили реєстраційні картки, посвідчення і жетони першим зареєстрованим тваринам та їх власникам.

Ще у перший день реєстрації до КАТП-1628 звернувся Ігор Табель зі своїм чотирилапим другом – померанським шпіцом. Тож сьогодні песик отримав документи у числі перших. Для чоловіка цей день також є визначним – він нарешті отримає паспорт громадянина України.

«Я привчений до порядку, довгий час жив у іншій країні і там з тваринами все серйозно. Тому я в перших рядах тут, щоб потім не було проблем. У мене померанський шпіц, йому 3,5 років на ймення Кай. Отримали його документи, а зараз поїдемо по мої», – розповідає власник.

Реєстрація домашніх тварин

Реєстрація домашніх тварин

Реєстрація домашніх тварин

Щаслива власниця кішки Белли, Вікторія Бурсова, прийшла отримувати реєстраційні документи без тварини. Жінка розповіла, що саме цього дня, п’ять років тому, вона підібрала кицьку. На запитання чому вирішила зареєструвати, відповідає просто – у Європі так, тому і в нас потрібно.

«Я прийшла на КАТП, принесла довідку про вакцинацію кішечки, свої документи і фото тварини у цифровому вигляді. Потім заповнила анкету і все. Треба лише знати вік, породу, вагу, описати зовнішність і зазначити стерилізована чи ні», – пояснює процес реєстрації Вікторія Бурсова.

Реєстрація домашніх тварин

Реєстрація домашніх тварин

Голова наглядової ради ПОБО «Центру захисту живої природи», директорка БО «Юний європеєць», депутатка міськради Майя Матвеєва наголосила на важливості реєстрації тварин. Адже, завдяки внесеним відомостям до бази даних, можна знайти загублених тварин, слідкувати за стерилізацією та вакцинацією проти сказу, а також спілкуватися з господарями. На її думку, якщо діятимуть правила реєстрації та стерилізації, то проблему безпритульності вдасться вирішити. Адже у Європі з теж цього починали – і зараз там немає  безхатніх тварин.

«Хочеться, щоб кожен законослухняний громадянин обов’язково зареєстрував та легалізував своїх тварин. Таким чином, на вулицях нашого міста не було б безхатьок та загублених котів та собак. Адже велика кількість безпритульних з’являється саме з наших квартир», – пояснює Майя Матвєєва.

Реєстрація домашніх тварин

Сама депутатка має 2 непородистих собак та 3 котів, кожна тварина з 2014 року має міжнародний ветеринарний паспорт. Сьогодні ж Майя Матвєєва зареєструє домашніх улюбленців ще й на платформі animal-id.info та в муніципальній базі.

Нагадаємо, ЗМІСТ вже розповідав про порядок реєстрації домашніх тварин та вартість послуги. Варто звернутися до відділу регулювання чисельності бездоглядних тварин КАТП-1628 (вул. Кагамлика, 84): пн – ср – з 8:00 до 17:00 (обідня перерва 12:00 – 13:00) – прийом заяв; чт – виготовлення документів; пт – з 8:00 до 16:00 (обідня перерва 12:00 – 13:00) – видача документів.

Реєстрація домашніх тварин

Реєстрація домашніх тварин

Фото Олега Журавльова

Опублікована: 6 липня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація