Перший заступник голови облради прокоментував протокол НАЗК про конфлікт інтересів

Автор: Каріна Тютюнник, 26 січня, 11:00

Фото: Євгеній Холод (Джерело - kremen.today)


Перший заступник голови Полтавської обласної ради Євгеній Холод під час сесії не повідомив про конфлікт інтересів і тепер може понести за це адміністративну відповідальність. Сам посадовець не вбачає у своїх діях порушення, тому збирається доводити свою правоту в суді.

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду протоколи про адмінправопорушення, вчинені заступником голови облради.

Як зазначають на сайті НАЗК, Євгеній Холод під час пленарного засідання 17-ї сесії облради вніс пропозицію та підтримав рішення «Про звернення депутатів Полтавської обласної ради до Вищої ради правосуддя України щодо звільнення з посади судді Київського районного суду міста Полтави  Логвінової О. В.».

При цьому він не повідомив про приватний інтерес щодо судді Ольги Логвінової, що є ознакою правопорушень, пов’язаних з корупцією, відповідальність за які передбачено ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Сам Євгеній Холод не вбачає у своїх діях порушення, це й доводитиме у суді:

«Я з цим не згоден, так що в суді буду доводити свою правоту. Вважаю це дурнею. Вони роблять свою роботу, так що подивимось».

Зазначимо, що правопорушення за ч.1 ст. 172-7 КУпАП тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 1700 грн до 3400 грн). Правопорушення за частиною другою цієї статті (вчинення дій чи прийняття рішень в умовах такого конфлікту інтересів) передбачає накладення штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 3400 до 6800 грн).

Нагадаємо, 12 липня 2017 року суддя Київського райсуду Полтави Ольга Логвінова своїм рішенням змінила запобіжний захід обвинуваченим (Олександру Мельнику, Олександру Крижановському, Ігорю Кунику, Ігорю Пасічному) у вбивствах мера Кременчука Олега Бабаєва і судді Автозаводського райсуду Олександра Лободенка з тримання під вартою на домашній арешт. Сам же Євген Холод у цій резонансній справі є свідком. 

Полтавська обласна рада 14 липня 2017 року ухвалила звернення до Вищої ради правосуддя з вимогою звільнити суддю Логвінову через незаконність її дій. Однак це рішення не підтримали, і суддя продовжила працювати. 

Нагадаємо, Ольга Логвінова надіслала до Вищої ради правосуддя повідомлення про втручання Полтавської облради в професійну діяльність.

Опублікована: 26 січня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація