Полтавці обговорили з нардепами питання, які їх хвилюють найбільше

Автор: Вікторія Баберя, 15 травня, 13:21

Фото: Полтавці обговорили з нардепами питання, які їх хвилюють найбільше


Тетяна Острікова, Роман Семенуха та Анна Романова, нардепи з політпартії «Об’єднання «Самопоміч» у рамках робочої поїздки зустрілися з полтавськими підприємцями, політиками та активістами. Говорили про фінансову децентралізацію, ринок землі і точки зростання економіки.

Одною із тем, які на зустрічі хвилювали полтавців, стало питання фінансової децентралізації. Як зазначив один з присутніх, підприємець Дмитро, кошти виділяють, але ефективність все ж залишається на нулі.

Підприємець Дмитро

Нардеп Роман Семенуха на це відповів наступне:

«Після фінансової децентралізації бюджети міст зросли у два з половиною рази. Це факт. Це означає наступне: де раніше були ці гроші? Вони всі у чорну діру йшли – в Київ».

Також, він наголосив, що сьогодні бюджет будь-якої громади затверджується депутатами. У Полтаві у міськраді ситуація складається наступна: є різні політичні партії в міськради, які мають різні точки зору. І як це змінити – вже питання до полтавців та тих політпартій.

Тетяна Острікова

Тетяна Острікова навела приклад контролю витрачання коштів з міського бюджету за кондоном:

«Обласний осередок взяв на роботу кількох фінансових аналітиків і вони аналізують все. І в медіа потім потрапляють цифри. По усім, тендерам, деклараціям місцевих службовців. Це приклад? Так».

Іншим проблемним для фермерів та землевласників стало питання щодо ринку землі. Оскільки відсутність ринку земель сільськогосподарського призначення в Україні зараз є джерелом корупції для всіх органів влади.

Роман Семенуха

Проте це також є неоднозначним, адже серед усіх є і прихильники і противники відкритого ринку землі. І це питання залишається відкритим.

Серед інших питань прозвучало – як зробити Україну та наші підприємства інвестиційно привабливими. На це Роман Семенуха назвав чотири головні точки зростання економіки. Зокрема, це ринок землі, накопичуваний рівень, рівні умови для всіх та імпортозаміщення.

Опублікована: 15 травня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація