Полтавці розповіли, яким хочуть бачити парк на Леваді

Автор: Євгенія Каблучка, 13 березня, 11:30

Фото: Жителі Полтави показали, чого їм не вистачає в Прирічковому парку


Під час забігу, який нещодавно відбувся в Полтаві, «Інститут розвитку міста» провів опитування серед полтавців. Ціль – дізнатися у жителів, чого не вистачає Прирічковому парку, щоб стати комфортним для відвідувачів.

8 березня у Полтаві пройшов «святковий» забіг. Комунальна організація «Інститут розвитку міста» скористався великим скупченням людей та провела опитування.

Представники ІРМ цікавилися в полтавців, яким вони бачать парк на Леваді, який ще називають Прирічковим. Також запитали, чого не вистачає для комфортного перебування в зеленій зоні.

«Опитування у зв’язку з тим, адже буде створена робоча група розпорядженням міського голови, яка розроблятиме план Прирічкового парку.  Запитали людей, що вони хочуть там бачити», – зазначив фахівець «Інституту розвитку міста» Артем Іванюк.

Артем Іванюк проводить анкетування

Крім опитування, провели анкетування. Також полтавцям запропонували за допомогою стікерів показати, що вони хочуть бачити у парку. Мова йшла про інфраструктуру для занять спортом, різноманітних активностей, велопаркінг.

Варіанти стікерів, які пропонували прикріпити на карту Прирічкового парку

Полтавець робить свій вибір

Хлопець визначився, чого не вистачає в парку

Щодо результаті опитування, то більшість учасників пропонували розвивати у парку багатофункціональну зелену зону, з просторами для проведення культурних та спортивних заходів, дитячими майданчиками, інфраструктурою для велосипедистів і бігунів. Скільки було опитано полтавців, експерти ІРМ не повідомили.

У комунальній організації зазначили, що робота над визначенням суспільної думки продовжується. Залучати полтавську громаду будуть на всіх етапах розробки концепції просторового розвитку Прирічкового парку.

Опублікована: 13 березня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація