Полтавщина отримала від «Укрнафти» майже 14 мільйонів гривень ренти

Автор: Вікторія Баберя, 16 травня, 14:25

Фото: Полтавщина отримала від «Укрнафти» майже 14 мільйонів гривень ренти (Джерело - Mdz)


За 1 квартал 2018 року Полтавщина отримала від ПАТ «Укрнафта» 13,6 млн грн. рентної плати. Це один з найвищих показників по Україні.

Загалом, як повідомляють на сайті компанії, протягом трьох місяців ПАТ «Укрнафта» сплатила до державного та місцевих бюджетів різних рівнів 1,76 млрд грн ренти за користування надрами.

Відповідно до розподілу рентної плати за видобуток нафти та газу до обласних, районних та місцевих бюджетів різних рівнів надійшло 88 млн грн.

Полтавська область опинилася серед чотирьох перших в Україні, які отримали найбільші надходження. Окрім Полтавщини (13,6 млн грн), найбільше ренти до бюджетів областей, районів та громад отримали Сумщина (38 млн грн), Івано-Франківщина (19,4 млн грн) та Чернігівщина (8,6 млн грн).

Найменше ж рентної плати надійшло до бюджетів різних рівнів у Харківській (1,3 млн грн.), Дніпропетровській (0,2 млн грн.) та Чернівецькій (0,07 млн грн).

Раніше ПАТ «Укргазвидобування» озвучило фінансові прогнози на 2018 рік. Компанія планує сплатити до бюджетів Полтавської області 499 млн грн ренти.

Нагадаймо, 1 січня 2018 року набув чинності закон №3038, згідно з яким, 95% рентної плати за видобуток нафти та газу направляється до державного бюджету, а 5% – на користь місцевих бюджетів. Раніше ж, 100% газової ренти отримував держбюджет.

 

Опублікована: 16 травня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація