Полтавський аеропорт: участь скандального туроператора в майбутніх рейсах стоїть під питанням

Автор: Анна Єгорова, 11 липня, 14:49

Фото: Аеропорт Полтава (Автор - Олег Журавльов)


Представники авіакомпанії YanAir, яка обслуговує летовище «Полтава», зазначили, що можуть літати і без туроператора «Join up», репутація якої останнім часом під великим сумнівом.

Про це повідомив перший заступник голова ОДА Андрій Пісоцький під час засідання обласної бюджетної комісії.

«Учора в мене була розмова з представниками авіакомпанії (YanAir – ред.), яка мала вилітати з полтавського аеропорту. Вони сказали, що які б стосунки не склалися з туристичною компанією, вони на цьому тижні прилітають подивитися, що зроблено. Вони будуть планувати літати за тими напрямками, які б вони хотіли, можливо з іншою туристичною компанією», – говорить Андрій Пісоцький.

Крім того, посадовець пояснив ЗМІСТу, що участь туроператора в перельотах узагалі умовна:

«Якщо авіакомпанія хоче літати, вони обговорюють технічні питання з аеропортом, а туроператор лише завантажує пасажирів. Може, його й не буде, просто будуть літати регулярно».

Посадовець додав, що наступного тижня голова Полтавської ОДА Валерій Головко має зустрітися з представниками авіакомпанії, яка планує літати з полтавського аеропорту в межах України вбік Львова та Одеси. 

«Сьогодні у нас ведеться тісна розмова із запорізькою авіакомпанією «Мотор січ». Також паралельно спілкуємося з компаніями «Роза вітрів», «Турецькі авіалінії», «Білоруські авіалінії». Паралельно ми спілкуємося з туроператорами. Це така бізнесова структура, де ми лише створюємо умови, а вони далі вирішують, із ким літати», – говорить Андрій Пісоцький.

Нагадаємо, наприкінці червня керівництво області й аеропорту заявили, що будівля готова до першого рейсу. Також бюджетна комісія рекомендувала виділити додаткові кошти на функціювання летовища. Остаточне рішення ухвалюватимуть завтра, 12 липня, на сесії обласної ради.

Кореспондентка Вікторія Баберя

Опублікована: 11 липня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація