Полтавський завод бетонних виробів продадуть на торгах

Автор: Каріна Тютюнник, 16 травня, 15:29

Фото: У Полтаві продають будівлі заводу бетонних виробів (Джерело - uracredit.com)


У Полтаві продають виробничі цехи заводу бетонних виробів, що по вул. Ковпака, 37. За складське приміщення, механічну майстерню і майданчик з козловими кранами хочуть виручити як мінімум 13 мільйонів гривень.

Відповідні оголошення з’явилися на електронному майданчику OpenMarket 3-го травня. На аукціоні, який проведуть 4-го червня, хочуть продати складське приміщення з рампою, підвалом та залізничною колією загальною площею 594,7 м2. Стартова ціна лоту – 3 мільйони 568 тисяч 200 гривень.

Виробниче приміщення заводу виставили на торги (Джерело - setam.net.ua)

Також, на торги виставили механічну майстерню загальною площею 1142,5 м2 зі стартовою ціною 4 мільйони 570 тисяч гривень.

Виробниче приміщення заводу виставили на торги (Джерело - setam.net.ua)

Продати хочуть і майданчик з двома козловими кранами загальною площею 4000 м2, який складається з навісу, кранових естакад, крана козлового КК-1-20,5 т та крана козловий ККС-12,5 т. Стартова ціна – 5 мільйонів гривень.

Майданчик з двома козловими кранами продають у Полтаві (Джерело - setam.net.ua)

Зазначимо, це не перша спроба продати приміщення, де розташовувався завод бетонних виробів. Так, на майданчику OpenMarket оголошення з’являлися у жовтні, грудні 2017-го та лютому 2018-го.

Оголошення про продаж колишнього заводу бетонних виробів як заставного майна опубліковано і на сайті «Полтава-Банку».

Скриншот сайту Полтава-Банк

Щодо цього, у квітні 2016-го телеканал «Лтава» зняв сюжет. У ньому йдеться про те, що «невідомі люди заїхали на машинах, опечатали цехи і наказали робітникам розходитися». Підозри пали на рейдерів, однак згодом до заводу прибули представники «Полтава-Банку». Вони пояснили, що підприємство, яке раніше перебувало у цих приміщеннях, взяло у банку більше 8 мільйонів гривень кредиту. Гроші не віддали і тому банк через суд домігся стягнення боргу, а приміщення, як предмет іпотеки, перейшло у власність «Полтава-Банку».

Сюжет телеканалу «Лтава» з YouTube

Опублікована: 16 травня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація