Протягом місяця у Полтаві стерилізуватимуть безпритульних тварин

Автор: Вікторія Баберя, 31 травня, 16:06

Фото: Протягом місяця у Полтаві стерилізуватимуть безпритульних тварин (Джерело - ukr.segodnya.ua)


Із 29 травня у Полтаві працює австрійська благодійна організація «Чотири лапи», яка займається стерилізацією безпритульних тварин у місті.

За словами голови наглядової ради ПОБО «Центру захисту живої природи», директорка БО «Юний європеєць», депутатки міськради Майї Матвеєвої, вони працюють за унікальною методикою і до Полтави приїжджають вже не вперше:

«”Чотири лапи” – це благодійна австрійська організація, яка займається відловом та стерилізацією тварин. Цього разу до Полтави вони приїхали вже втретє, їх шестеро чоловік. У організації незвичайна методика відлову зграй, вакцинації та стерилізації, саме вони вставляють в вухо тваринам сині кліпси».

Протягом першого дня, 29 травня, працівники організації відловили 8 тварин, а учора, 30 травня, – 14. Під час першого візиту до міста «Чотири лапи» за три тижні стерилізували 260 тварин, під час другого – були два тижні й зробили 120.

Спеціалісти по відлову та стерилізації тварин (Джерело - polvet.gov.ua)

«Метою заходів є не лише скоротити популяцію тварин, а навчити лікарів та студентів методиці стерилізації тварин. Крім того, ще навчити відловлювати зграї працівників КАТП-1628», – розповідає Майя Матвеєва.

Також проводитиметься інформаційна робота з населенням. Загалом, розповідатимуть про важливість стерилізації не тільки безпритульних, але й домашніх тварин.

Як повідомляють у прес-службі ГУ Депжпродспоживслужби області, стерилізуватимуть тварин на території лікарні ветеринарної медицини Шевченківського району  м. Полтава в приміщеннях Полтавського міського відділу Полтавської обласної державної лікарні ветеринарної медицини, за адресою вул. Південна, 4.

 Автівки, на яких відлювлюватимуть безпритульних тварин (Джерело - polvet.gov.ua)

Опублікована: 31 травня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація