Село і мандати. Де проведуть наступну сесію обласної ради

Автор: Валерія Бабич, 12 лютого, 15:49

Фото: Депутати обласної ради знову голосуватимуть папірцями (Джерело - kolo.news)


Наступну сесію Полтавської обласної ради, яка відбудеться 16-го лютого, проведуть в селі Омельник Кременчуцького району. У незвичному місці і голосуватимуть незвично. Про це сьогодні, 12-го лютого, говорили під час засідання президії.

Згідно з регламентом, як саме засідання, так і голосування зазвичай відбувається у Червоній залі. Нагадаємо, сесійну залу Полтавської обласної ради збираються відремонтувати, роботи, за словами керівництва, триватимуть близько чотирьох місяців. Тож, президія ухвалила провести засідання 16-го лютого в селі Омельник Кременчуцького району.

Електронною системою голосування під час засідання скористатися не буде можливості. Тож, голосування відбуватиметься таким чином: всі депутати отримають різнокольорові папірці формату А6, які будуть пронумеровані, міститимуть прізвища депутатів та позначки «за», «проти», «утримався».

Ці бюлетені з підписами будуть підшиватися до протоколу після закінчення голосування. Бюлетені основних питань будуть білого кольору, додаткові – блакитного, організаційні – рожевого, процедурні – жовтого, а правки – фіолетового кольору. Для зручності різнокольорові папірці розкладуть на столах перед депутатами у тому порядку, в якому виголошуватимуться. І навіть якщо вони змішаються, то їх легко буде ідентифікувати за кольором та номером.

Також, на засіданні буде присутня відповідальна особа, яка рахуватиме кількість голосів «за», «проти» і розкладатиме їх відповідно до рішень. Після цього лічильною комісією будуть підраховані голоси та надана інформацію про ухвалення чи неухвалення депутатами рішення.

Нагадаємо, сесію міської ради також проведуть 16-го лютого. На порядку денному наразі 63 питання.

Опублікована: 12 лютого 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація