«Слава Хорватії» і фаєри. У Полтаві провели акцію на підтримку хорватських футболістів (ФОТО)

Автор: Анна Єгорова, 11 липня, 09:13

Фото: Акція на підтримку хорватських футболістів Домагоя Віди та Огнена Вукоєвича в Полтаві


Учора, 10 липня, біля Білої альтанки кількадесят полтавців зібралися на мирну акцію на підтримку хорватських футболістів Домагоя Віди та Огнена Вукоєвича. Останнього нещодавно усунули з посади помічника тренера збірної Хорватії та відрахували зі складу делегації на ЧС2018 через відео, де він вигукує «Слава Україні».

Підтримку хорватським побратимам учасники акції висловили гаслами «ZA DOM SPREMNI» («За Батьківщину готові» – лозунг хорватських борців за незалежність) та «HVALA HRVATSKA» («Дякуємо хорватам»). Також вигукнули гасла полтавських ультрас, висловили незгоду з рішенням FIFA і запалили фаєри. Подібні заходи одночасно відбулися в багатьох містах України.

Акцію організували полтавські АТОвці Артем Павлов та Ігор Скляр, а також вболівальник ФК «Ворскла» Артемій Бородат. Таким чином активісти намагаються привернути увагу громадськості та заявити про свою позицію на захист хорватів від імені полтавців.

Ігор Скляр зі стягом Хорватії

Нагадаємо, що після недавнього матчу у чвертьфіналі Чемпіонату світу, де збірна Росії програла хорватській збірній, хорвати Огнен Вукоєвич та Домагой Віда, екс-футболісти київського «Динамо», записали відеоролик, на якому Віда вигукує «Слава Україні!», а Вукоєвич заявляє: «Ця перемога — за «Динамо» та за Україну!».  Після публікації цього роліка в інтернеті, FIFA наклала санкції на футболістів Вукоєвича та Віду.

Збірна ж України на Чемпіонаті світу з футболу не представлена. Зазначимо, що Україна закликала не проводити ЧС з футболу в Росії, оскільки ця країна утримує політичних в'язнів та веде війну на території України.

Акція на підтримку хорватських футболістів Домагоя Віди та Огнена Вукоєвича в Полтаві

Акція на підтримку хорватських футболістів Домагоя Віди та Огнена Вукоєвича в Полтаві

Акція на підтримку хорватських футболістів Домагоя Віди та Огнена Вукоєвича в Полтаві

 

Опублікована: 11 липня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація