Слухання справи «Кривавої арки» знову перенесли

Автор: Вікторія Баберя, 13 березня, 11:59

Фото: Слухання справи «Кривавої арки» в черговий раз перенесли


Сьогодні, 13 березня, в Октябрському райсуді мало відбутися судове засідання у справі щодо нанесення ножових поранень активістам біля арки «Газетний ряд» 5 квітня 2017 року. Проте, слухання в черговий раз перенесли.

Цього разу через клопотання Олександра Коби про перенесення засідання у зв’язку з його відсутністю за станом здоров’я. Крім того, як передає Depo.Полтава, один з адвокатів також подав клопотання про перенесення слухання. Наступне засідання відбудеться 10.00 26 березня.

Крім того, вирішували питання щодо обрання міри запобіжного заходу причетним до кривавого побоїща біля «Газетного ряду». Рішеням суду, обвинуваченим продовжили домашній арешт до 21 травня.

Перегляд записів слідчих експериментів, де потерпілі пояснюють та показують слідчій і експерту обставини нанесення їм ударів, які суддя Анатолій Савченко переніс на сьогодні, знову не відбувся. Минулого засідання, 23 лютого, їхній перегляд зірвався з технічних причин.

Нагадаємо, 5 квітня 2017 року під час сутички між полтавськими активістами й охоронцями кременчуцького приватного агентства «Скорпіон-2016» атовці Олександр Коба та Дмитро Юденко отримали тяжкі ножові поранення. Крім них, сильно постраждав поліцейський Павло Пипенко; дехто з учасників подій отримав переломи кінцівок, струси мозку, забиття та інші травми. У процесі слідства з'ясували, що саме ножові поранення завдавали троє осіб. Двоє обвинувачених – мешканці Кременчука Євген Усенко й Анатолій Прядко з кінця липня знаходяться під домашнім арештом.

 

Опублікована: 13 березня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація