Стадіон «Ворскла» не встигнуть оновити до приїзду комісії УЄФА

Автор: Каріна Тютюнник, 10 липня, 15:36

Фото: Стадіон "Ворскла" (Автор - Іван Александров)


Однак у клубі пояснюють, що головне – показати комісії, що роботи активно ведуться і стадіон буде відповідати нормам до першого матчу «Ворскли» в Лізі Європи.

Як розповів прес-секретар «Ворскли» Андрій Іванов, комісія УЄФА має прибути до Полтави вже за два тижні – 24 липня. Здійснюватимуть перевірку орієнтовно два дні. Однак встигнути відремонтувати стадіон до приїзду інспекторів нереально:

«Неможливо старий стадіон 51-го року зробити новим за менше, ніж два тижні. Хоча роботи розпочалися вже давно, вони тривають і є чіткий план дій. Більшу частину робіт буде виконано до приїзду працівників УЄФА. Для УЄФА одним із ключових моментів буде те, що ми щось робимо, що ми вкладаємо гроші в стадіон».

Зазначимо, за нинішнім Регламентом УЄФА з інфраструктури стадіонів, «Ворскла» належить до 2-ї категорії стадіонів. Для того, щоб проводити матчі Ліги Європи в Полтаві, він має відповідати 4-ій категорії. Для цього, за словами Андрія Іванова, на «Ворсклі» мають замінити освітлення, встановити турнікети, збільшити кількість VIP-місць (не менше 100), облаштувати робочі місця для журналістів (не менше 50) та фотографів (не менше 30).

Також, на території стадіону мають бути дві телестудії. Одну із них, з видом на поле, почали облаштовувати на четвертому поверсі, іншу готують у чаші стадіону. Крім того, зараз проводиться косметичний ремонт будівлі.

Як зазначає Андрій Іванов, часу, аби оновити стадіон, значно більше, ніж до приїзду комісії. Адже «Ворскла» стартує у Лізі Європи щонайменше 20 вересня.

Опублікована: 10 липня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація