Стало відомо, хто побореться за пост гендиректора полтавського аеропорту

Автор: Валерія Бабич, 13 березня, 17:59

Фото: Аеропорт "Полтава"


Сьогодні, 13-го березня, конкурсна комісія розглянула документи претендентів на посаду гендиректора ПОКП «Аеропорт-Полтава». Із шести претендентів погодили лише двох.

Засідання конкурсної комісії – перший етап відбору на заміщення вакантної посади. Сьогодні члени комісії розглянули подані документи шести претендентів на посаду. Четверо з них жителі Полтави, один із Кременчука та один із Кропивницького.

Окрім традиційних, заяви, особового листка з обліку кадрів, біографічної довідки, копій диплома, паспорта та трудової книжки, кандидати мали подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік. Однак троє із шести кандидатів подали декларацію не в електронному вигляді, як цього передбачали умови конкурсу.

Згідно з кваліфікаційними вимогами, гендиректор повинен бути громадянином України, мати вищу освіту, володіти державною мовою та не менше 5 років до цього працювати на керівних посадах в авіаційній галузі. Проте більшість претендентів не мають такого досвіду робити. Крім того, один із кандидатів досягнув пенсійного віку і не може отримати таку посаду.

Члени конкурсної комісії

Таким чином, через невідповідність кваліфікаційним вимогам члени комісії відсіяли чотирьох претендентів на пост гендиректора аеропорту. Боротимуться за крісло очільника лише двоє – Віктор Лещишин з Кропивницького та Володимир Окара з Полтави. Їхня документація відповідає вимогам і вони мають необхідний досвід роботи.

Віктор Лещишин працював менеджером у авіакомпанії «Аеро-чартер» та був начальником відділу авіаційного транспорту. Він задекларував спільну з дружиною квартиру в Кропивницькому, загальною площею 33,6 м2 та 22 тис. 261 грн зарплати, отриманої у ТОВ «Українсько-Середземноморські Авіалінії». Крім цього, згідно з YouControl, Лещишин є засновником ТОВ «Вімана Супервіжн», яке займається допоміжним обслуговуванням авіаційного транспорту. 

Володимир Окара закінчив Полтавський військовий інститут зв’язку, а також пройшов курс при Національному авіаційному університеті по підготовці керівників об’єктів авіації. Декларації претендента на сайті НАЗК не знайшлося, однак, згідно з YouControl, чоловік з таким же ім'ям є кінцевим бенефіціаром ТОВ «Логон», яке займається оптовою торгівлею металами та металевими рудами.

«Ми визначили лише двох претендентів, які на думку комісії відповідають вимогам та мають відповідний досвід та фаховий рівень підготовки. На наступному етапі, ми повинні вже остаточно прийняти рішення щодо призначення керівника аеропорту. Після того це рішення буду винесене на найближчу сесію і депутати вирішать підтримувати чи не підтримувати цю кандидатуру», ‒ повідомляє заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

Андрій Пісоцький

Наступний етап конкурсу відбудеться 15-го березня о 11:00. Тоді консультативна комісія заслухає бачення розвитку аеропорту кожного з кандидатів. Майбутній очільник керуватиме аеропортом 5 років.

Нагадаємо, на сайті обласної ради триває голосування за краще ім’я аеропорту. Вже 31-го березня мають обрати одне з п’яти імен видатних діячів: Миколи Гоголя, Івана Котляревського, Івана Мазепи, Симона Петлюри, Григорія Сковороди.

Опублікована: 13 березня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація