Сюжет про полтавську суддю-викривачку переміг на всеукраїнському журналістському конкурсі

Автор: Валерія Бабич, 16 травня, 13:35

Фото: Київська медійниця перемогла на журналістському конкурсі із матеріалом про Ларису Гольник


У щорічному всеукраїнському конкурсі професійної журналістики «Честь Професії 2018» у номінації «Зарядись проти корупції» перемогла київська журналістка із матеріалом про Ларису Гольник та її боротьбу з корупційною системою.

Матеріал київської журналістки з бюро журналістських розслідувань «Свідомо» Марії Землянської про суддю-викривачку має назву «Справа честі». Як зазначає на своїй Facebook-cторінці Ігор Гавриленко, представник Лариси Гольник у суді та її чоловік:

«Марія говорить, що це історія полтавської судді Лариси Гольник, яка не просто відмовилась від хабара за потрібне для мера Полтави рішення, але й спрацювала як спецагент. Вона буквально повстала проти системи. Але вражає навіть не це. Попри неприємності та цькування на роботі, Лариса Гольник абсолютно не шкодує через цей вибір».

Марія Землянська - переможниця у номінації

Церемонія нагородження переможців щорічного журналістського конкурсу «Честь професії» відбулася 15 травня. Найкращі роботи ввійшли до короткого списку в шести номінаціях. Всього було представлено 416 матеріалів. За перемогу у номінації «Зарядись проти корупції» змагалися 72 журналістські матеріали.

Переможний матеріал про Ларису Гольник випуску «Справа честі». Відео з YouTube-каналу Громадське.UA

Довідка

«Честь професії» ‒ незалежний професійний конкурс, побудований на тих самих засадах, що й найкращі професійні журналістські конкурси у світі на кшталт Пулітцерівської премії в США.

Конкурс проводиться від 2010 року. Організатори «Честі Професії» ‒ Українська Асоціація Медіа Бізнесу та Незалежна Асоціація Телерадіомовців (НАМ) за підтримки проекту «У-медіа».

Слідство.Інфо ‒ незалежна агенція журналістських розслідувань, що спеціалізується на масштабних корупційних оборудках та гучних кримінальних злочинах.

Опублікована: 16 травня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація