У Полтаві презентують платформу державних аукціонів ProZorro.Продажі

Автор: Вікторія Баберя, 11 липня, 15:58

Фото: У Полтаві презентують платформу державних аукціонів ProZorro.Продажі (Джерело - KievTime)


Презентація відбудеться 17 липня у приміщенні «Нова Полтава» (вул. Котляревського, 6) о 17:00. До участі запрошуються представники місцевої влади, громадських організацій, бізнесу та журналісти.

На заході, організованому ProZorro.Продажі спільно з ГО ПОЛТАВСЬКА ПЛАТФОРМА, представлять інструменти контролю та аналітики для ефективного використання ресурсів громади.

Підключення міст і областей до ProZorro.Продажі допомагає значно підвищити ефективність від продажу комунального майна і звести до мінімуму корупційні ризики. Адже сьогодні майно місцевих громад через ProZorro.Продажі продають 37 аукціонних систем, що забезпечує прозорість, унеможливлює дискримінацію та надає об’єктивну оцінку пропозицій під час продажу та оренди комунальної власності.

Крім того, згідно з Законом «Про приватизацію державного і комунального майна», який набрав чинності в березні, вже цього літа мала приватизація буде відбуватись через електронну систему ProZorro.Продажі. Йдеться про продаж об’єктів державної або комунальної власності (єдині майнові комплекси держпідприємств та пакети акцій суб’єктів господарювання, понад 50% статутного капіталу яких належать державі). При цьому вартість активів таких об’єктів не має перевищувати 250 млн грн.

Афіша заходу

Опублікована: 11 липня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація