У Полтаві збирають гроші на лікування подружжя добровольців

Автор: Каріна Тютюнник, 13 лютого, 10:12

Фото: Полтавців закликають долучитися до збору коштів для лікування добровольців (Джерело - www.orckimya.com)


Нещодавно вони рятували життя українських воїнів, а сьогодні вже їм потрібна допомога. Подружжю добровольців з Івано-Франківська Сергію Морозу та Тетяні Мороз необхідні кошти на лікування онкологічних захворювань. Тож, просять долучитися і небайдужих полтавців.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Ветеранського центру соціально-психологічної допомоги та реабілітації учасників АТО з посиланням на керівницю медичного батальйону «Госпітальєри» Яну Зінкевич.

Як зазначає волонтерка, подружжя допомагає на війні ще з 2014-15 років. Сергій Мороз – парамедик-доброволець батальйону «Госпітальєри», військовий капелан, інструктор вишкільного центру.

Тетяна Мороз – волонтерка, збирала і передавала допомогу для бійців на передовій.  

ПОдружжя добровольців (Джерело - соцмережі)

Обом поставили діагнози – онкологічне захворювання.

У Сергія гліобластома 4 стадії (пухлина в мозку), два тижні тому провели складну термінову операцію з видалення пухлини в лікарні Мечникова, м. Дніпро. Потрібні декілька курсів хіміотерапії та променевої терапії.

У Тетяни меланома 2 стадії, але з ризиком злоякісності. Пухлину видалили, є надія, що вона не повернеться. Зараз волонтерка повинна приймати імуностимулятори протягом 50 тижнів.

«Вони разом, витримали негаразди, всі складнощі війни, допомогли не одній сотні людей, і зараз самі потребують нашої з вами допомоги! Як колись ці люди стали на захист вас, станьте ви на захист їхнього здоров‘я та врятуйте їхнє життя та їхню сім’ю!», – наголошує Яна Зінкевич.

Допомогу можна надсилати за цими реквізитами: 5168 7422 0370 6431 – Тетяна Мороз.

Опублікована: 13 лютого 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація