«Укрнафта» сплатила до бюджету Полтавської області 5 мільйонів

Автор: Наталія Норіцина, 14 березня, 08:31

Фото: Полтавщина отримала 5 млн ренти від "Укрнафти" (Джерело - paradigmcreationsltd.com)


За січень 2018 року місцеві бюджети Полтавщини отримали 5 млн грн ренти від ПАТ «Укрнафта». Порівняно з іншими регіонами, це один з найвищих показників по країні.

Загалом за перший місяць 2018 року «Укрнафта» сплатила до державного та місцевих бюджетів 652,5 млн грн рентної плати за користування надрами за зобов'язаннями, повідомляють на сайті компанії.

Принцип розподілу рентної плати за видобуток нафти та газу передбачає, що 5% платежів направляється на користь місцевих бюджетів, а 95% – до загального фонду держбюджету. При цьому 2% доходів від ренти спрямовуються в районні бюджети, а 3% – до бюджетів міст обласного значення, бюджетів об'єднаних територіальних громад за місцем видобутку природних ресурсів. Відповідно до цього механізму, до обласних, районних та місцевих бюджетів різних рівнів надійшло 32,6 млн грн.

До п’ятірки регіонів, які отримали найбільші надходження, потрапили Сумщина – 14,2 млн грн, Івано-Франківщина – 7,1 млн грн, Полтавщина – 5 млн грн та Чернігівщина – 3,2 млн грн.

5% рентних платежів за січень 2018 року,

які надійшли до бюджетів областей, районів та місцевих громад, млн грн

Сумська обл.

14,2

Івано-Франківська обл.

7,1

Полтавська обл.

5,0

Чернігівська обл.

3,2

Львівська обл.

2,5

Харківська обл.

0,5

Дніпропетровська обл.

0,1

Чернівецька обл.

0,02

Всього

32,6

 

Нагадаємо, що на території Полтавщини працює нафтогазовидобувне управління «Полтаванафтогаз», яке є структурною одиницею ПАТ «Укрнафта». Видобуток нафти й газу здійснюється на 23-х родовищах, 8 з яких перебувають у дослідно-промисловій експлуатації.

Опублікована: 14 березня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація