Завершилося досудове розслідування у справі підозрюваного в міжнародних кіберзлочинах полтавця

Автор: Каріна Тютюнник, 17 травня, 09:47

Фото: Геннадій Капканов


У Полтаві завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо замаху на вбивство правоохоронця, скоєного Геннадієм Капкановим – 35-річним комп’ютерним програмістом, якого у той же час підозрюють в міжнародних кіберзлочинах.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Полтавщини, правоохоронці направили обвинувальний акт стосовно Капканова до Октябрського райсуду за ст. 348 (замах на вбивство працівника правоохоронного органу у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків), ч. 1 ст. 263 (придбання, зберігання бойових припасів без передбаченого законом дозволу) та ч. 4 ст. 358 (використання завідомо підробленого документа) КК України. 

Нагадаємо, у листопаді 2016 року у Полтаві під час обшуку квартири, проведеного за ухвалою Печерського райсуду Києва, Геннадій Капканов вистрілив із мисливського карабіна по вхідних дверях, за якими знаходилися працівники поліції, та намагався втекти через балкон.

Щодо цього Слідче управління ГУ НП в області розпочало кримінальне провадження. Під час розслідування в помешканні полтавця правоохоронці виявили і вилучили мисливський карабін «МКМ-072», заряджений 10 патронами, а також пістолет «ПСМ-Р» із 6 патронами травматичної дії.

Після відмови слідчою суддею Октябрського райсуду Ларисою Кулешовою затримати полтавця, він понад рік переховувався від слідства і лише в лютому 2018 року його знайшли у Києві з підробленим паспортом. Наразі він перебуває під вартою без визначення розміру застави.   

Нагадаємо, щодо судді, яка відпустила Капканова, Вища рада правосуддя відкрила дисциплінарну справу.

Опублікована: 17 травня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація