Переіменувати вулицю Халтуріна на вулицю Богдана Гаврилишина


Одна з вулиць м. Полтава носить ім'я Степана Халтуріна – російського робітника-революціонера. Жодного стосунку до Полтави чи України загалом він не мав, і загалом досягнення цієї людини доволі сумнівні. 

Натомість пропонується назвати цю вулицю в честь Богдана Гаврилишина.

Богдан Гаврилишин – економіст світового рівня. Йому довелося виїхати в Німеччину, він здобув ступінь доктора філософських наук і працював у 70 країнах світу, але все життя вважав себе українцем.

Богдан Гаврилишин народився в 1926 році на території сучасної Тернопільської області. Під час ІІ Світової війни у 1944 року його забрали до Німеччини. Мешкав у Канаді та Швейцарії. За кордоном здобув вищу освіту. Майже тридцять років Б. Д. Гаврилишин присвятив Міжнародному інституті менеджменту у Женеві. Він був директором з навчання, директором Інституту, почесним науковцем. Був директором Міжнародної академії довкілля в Женеві. Проводив семінари, головував на конференціях, читав лекції в університетах для груп фахівців та на міжнародних конференціях у більш, ніж 70 країнах. 

Але своєю Батьківщиною Богдан Гаврилишин вважав Україну і себе позиціонував виключно як українець. Навіть власній книзі спогадів дав назву «Залишаюся українцем». З 1988 року працював в Україні на громадських засадах. Від здобуття Україною незалежності був радником трьох Президентів України, прем'єр-міністрів, голів Верховної Ради. У 1990 році заснував Міжнародний інститут менеджменту в Києві.

Просимо переіменувати вулицю Степана Халтуріна на вулицю Богдана Гаврилишина.

Ми хочемо, щоби майбутні полтавці рівнялися на гідних і видатних українців.


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

РеєстраціяОпубліковано: Альона Гончаренко
Дата публікації: 29 червня 2017, 09:45

135 зібрано Підписанти
54%
250 потрібно

Підписати петицію