Без води #8. Юрій Бублик

Автор: Анастасія Добряк, 28 вересня, 13:14

Фото: Юрій Бублик


У межах політичного проєкту «Без води», ЗМІСТ записав інтерв’ю з кандидатом на посаду Полтавського міського голови Юрієм Бубликом.

Юрій Бублик – екснардеп двох скликань, ексочільник Ковалівки. На виборах 2012 року балотувався від ВО «Свобода», яку залишив 2015 року. Менш ніж рік (з квітня 2016 до січня 2017) був у складі фракції «БПП». У 2019 році програв парламентські вибори.

У проєкті «Без води» ми говорили про повернення до «Свободи»,  новостворену Полтавську ОТГ та чому Юрій Бублик не став нардепом втретє.

 

Першим спікером у проєкті «Без води» став голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, з яким ми говорили його команду, зв’язки з Арсеном Аваковим, майбутнє полтавських довгобудів та винних у тому, що аеропорт «Полтава» не працює.

Також ми спілкувалися з головою Полтавської обласної ради Олександром Біленьким про плани на місцеві вибори, програш на президентських Петра Порошенка, прогалини децентралізації на Полтавщині та корупційний скандал попереднього очільника ОДА.

З екссекретарем міської ради Оксаною Деркач ЗМІСТ говорив про те, чи не жалкує, що у 2018 році підтримала Олександра Мамая, чи планує повернутися до влади, ставлення до роботи президента і роль жінок у політиці. У розмові з заступником міського голови Полтави Олексієм Чепурком ми спілкувалися про висновки з президентських виборів та політичний популізм у міській раді. 

У проєкті «Без води» ми поговорили з кандидатом в мери Полтави Сергієм Іващенком про те, навіщо йому бути міським головою Полтави, про ставлення до президента України Володимира Зеленського та найгостріші проблеми міста.

Інтерв’ю з в.о міського голови Полтави Олександром Шамотою можна знайти тут. Ми говорили про місцеві вибори, боротьбу з коронавірусом у Полтаві та як минули 2 роки після звільнення ексмера Полтави.

З кандидатом на посаду міського голови Полтави Юрієм Бубликом ми спілкувалися про  місцеві вибори, полтавські політичні еліти та президентські амбіції Сергія Капліна.

Додамо, що у межах проєкту «Без води» ми спілкуємося з топовими полтавськими політичними діячами про актуальні та резонансні події у місті й шукаємо у них зміст.

Опублікована: 28 вересня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація