ТОП-10 популярних статей за 2018 рік на ЗМІСТі

Автор: Ксенія Малік, 29 грудня, 13:06

Фото: ТОП-10 популярних статей за 2018 рік на ЗМІСТі


Підбиваючи підсумки 2018-го, ми не могли не згадати публікації, що стали найпопулярнішими за цей рік. До Вашої уваги – добірка статей (серед яких і спец- та відеопроект), що набрали максимальну кількість переглядів.

  1. 15 місць на Полтавщині, які можна відвідати на травневі свята

Зовсім необов’язково їхати світ за очі, щоб знайти унікальну флору та фауну. Редакція ЗМІСТу напередодні травневих свят підготувала добірку цікавих та захоплюючих місць у Полтавській області для весняного туризму. Адже, щоб отримати приємні враження та гострі відчуття, зовсім необов’язково витрачати шалені кошти та переїжджати до інших континентів. Достатньо почати зі свого краю, де є і блакитні озера, піраміди, родинні маєтки тощо.

 ТОП-10

  1. Польоти і зальоти ректора Онищенка

Сага про вічного ректора ПНТУ – в авторському матеріалі Ігоря Гавриленка, екс-викладача цього вишу, що набув скандальної слави за останні три роки. Розслідування стосується діяльності Володимира Онищенка, його іміджу та висвітлює статки керманича техуніверситету.

ТОП-10

  1. Нова українська школа. Чи працює реформа освіти в Полтаві?

Журналісти показали і розповіли, як впроваджується на ділі в Полтаві пілотна реформа про Нову українську школу на прикладі полтавської ЗОШ №37. У матеріалі – все про те, як облаштували сучасне освітнє середовище для учнів і яким чином діти початкових класів навчаються за новими навчальними програмами.

 ТОП-10

  1. Проїзд у нікуди: що відбувається з громадським транспортом у Полтаві? Частина 1

У статті журналісти проаналізували ситуацію, що сталася з громадськими перевезеннями у місті. Яка методологія затвердження тарифу в стінах міської ради, яким чином влаштований ринок перевезень у Полтаві та скільки насправді коштує проїзд на прикладі однієї маршрутки. Стаття має продовження у частині 2, де ми аналізуємо рентабельність роботи компанії-перевізника й розповідаємо про шляхи «виходу із транспортної кризи».  

 ТОП-10

  1. Проїзд по 8 чи все ж-таки по 6? Полтава в порівнянні з українськими містами

У той час, коли в Полтаві проїзд здешевів до рівня цін трирічної давнини, в інших українських містах за 2018 рік він виріс від 30% до 100%. Читач може порівняти тариф на проїзд у громадському транспорті  з іншими обласними центрами на карті України.

Випереджуючи звичайний популістський лозунг, що у Полтаві ціна на проїзд має бути однією з найнижчих в Україні, стаття має за мету надати аналіз-порівняння за демографічними показниками: кількість населення, середня заробітня плата по регіонам та площа міст.

 ТОП-10

  1. УМСА, ПНПУ, ПНТУ, ПДАА чи ПУЕТ: хто є найвисокооплачуванішим ректором та чий дохід ледве не сягнув 2 мільйонів гривень

ЗМІСТ підняв декларації керманичів ректорів полтавських ВНЗ. Хто з ректорів оприлюднив інформацію про доходи, які має статки, і хто ж із них найзаможніший – Степаненко, Онищенко, Аранчій, Ждан чи Нестуля?

Тут все – про їхні об’єкти нерухомості, цінне майно, у т.ч. членів родини, заробітна плата і транспортні засоби.

ТОП-10 

  1. ПОЛТАВСЬКИЙ OUTSIDE #4. АЛКО-ПОЛТАВА

Найбільш успішний відео-проект про «інший бік нашого міста» – на цей раз про тему розпиття алкогольних напоїв у центрі міста та продаж спиртного неповнолітнім. Як вулиці Полтави щовечора перетворюються на суцільний гендель та як реагує на це поліція, а також зйомки телефоном фактів незаконного продажу  алкоголю – в відео-сюжеті, що набрав понад 22 тисячі оглядів у соціальних мережах.

ТОП-10

  1. Двійка: досягнення та провали Олександра Мамая очима експертів

Мамай – двієчник. Таким чином оцінили Олександра Мамая на посаді міського голови Полтави за другий термін правління. Близько 30-и полтавських експертів-лідерів думок у Полтаві оцінюють екс-мера по шкалі від 1 до 5, фіксуючи його досягнення і провали та роблять висновки про його діяльність як господарника.

 ТОП-10

 

  1. Допомагай комунальникам, їж сніг: топ полтавських мемів в адресу влади та стихії

Журналісти зібрали найвідоміші вислови, які лунали у соціальних мережах від полтавців унаслідок «факапів» , що відбулися у місті. У саркастичному матеріалі – обурливі гасла з постів, відео, написи на стінах будівель та інший вияв народного гніву містян, які пробували дістатися на роботу, штовхаючи тролейбуси зі снігу та з’їжджаючи на санчатах у напіврозвалені підземні переходи.

  ТОП-10

 

  1. Квартирні справи Полтави, або чому Розсошенці порівнюють з Києвом?

Кількість новобудов в Полтаві з кожним роком тільки зростає. Проте, не зважаючи на нестабільність економіки, квартири розкуповують ще до того, як завершиться будівництво. Постає питання: чи насправді народ такий малозабезпечений, як про це говорять? Ми дізнались, що скільки в середньому коштує однокімнатна квартира. Але від чого залежить ціна, і чи може вона бути більшою-меншою, ми запитали у полтавських ріелторів і зробили аналіз вартості нерухомості у місті.

ТОП-10 ...

Тож такий вибір читачів ЗМІСТу за 2018 рік. Веселих свят!

Обкладинка Юлії Деркач. 

Опублікована: 29 грудня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація