Євген Бронніков: Бальні танці – це більше ніж спорт


У багатьох людей, завжди виникає питання: «На який гурток віддати свою дитину?».

Так склалось, що коли запитують про це саме мене, то в мене відповідь одна : «На бальні танці!». Не обізнані в цьому люди відповідають: «А чому саме на бальні, чим вони відрізняються від інших видів танців, та взагалі, чим відрізняються від усіх інших видів спорту?», тоді я впевнено можу відповісти, що саме бальні танці, як заведено казати, бально-спортивні танці, це не тільки спорт і танці, а це і краса, і мистецтво, і пластика, і навіть сила. І не тільки для дівчат, але і для хлопців. А чому саме варто віддати дитину на танці, я зараз спробую Вам пояснити.

Чому саме для дівчинки, всі і так вже давно розуміють, що це гарна постава, виразливість рухів, осанка, розтяжка, гарна хода, це так само і манера поведінки, інтелект, витривалість, можна багато факторів перераховувати....А от що найбільше накаляє, так це те, що необізнані люди вважають, що танці, це не для хлопця, і особливо, не для чоловіка, типу крутити задом, а ще гірше, розвиваються жіночі манери. Спробую розвіяти цей міф.

 

Наприклад, не всі знають, що під час виконання танцю Джайв (вивчаємо в нашій студії), швидкість рухів танцюристів можуть досягати 10 км/год, при цьому пульс може підвищуватись до 190 ударів за хвилину. Танцюристи можуть працювати з підвищеними показниками довгий час - від 30 хвилин і більше, це якщо кажучи за витривалість.

Ці показники, на секундочку, можна прирівнювати до біатлоністів, велосипедистів, марафонців, і навіть більше,  бальні танці мають комбінований характер навантажень — аеробних, анаеробних і змішаний періоди роботи організму дозволяють видозмінювати всі ланки системи кисневого забезпечення організму. Тому, бальні танці — це спорт. Саме тому, чоловіки, які наважуються стати бальниками, вони перш за все, стають спортсменами. Безперечно – бальні танці, це гарні костюми, гарні працюючі ніжки партнерок, гарні зачіски, але якщо ви подивитесь на широку спину «Стандартиста» виконуючого «Вальс» або «Танго» на паркеті, або як партнер огортає свою тендітну партнерку своїми плечима в танці «Румба», а ці погляди і  галантні манери, а погляд. Звісно, що це гарно.

А ще, бальники – інтелектуали: вони відчувають та розуміють всі процеси які відбуваються з їхнім тілом, а також вміють прораховувати всі свої кроки наперед, коли їх в композиції безліч.

Хоч і бальні танці завжди належать до елітного виду спорту, але справа не в цьому що дешево або дорого-багато. Річ у тому, що це важливо для суспільства, приймаючого культуру і транслюючого цінності навколишнього світу.

Танцюристи спортивних бальних танців, завжди ставлять для себе цілі, та й доходять до них, тримають слово, не кидають справи на пів дороги, це стрижень, який формується цілою системою внутрішніх та зовнішніх факторів, в якій звісно що є заняття спортивно бальними танцями з раннього віку.Так що, шановні батьки, мами і татусі, якщо у ваших сім’ях підростає бальник, або вже сформований чоловік-бальник, розвійте стереотипи в собі, а не в ньому.

Я дуже вдячний своїм батькам, за те, що віддали мене в цей спорт майже тридцять років тому, за те, що не шкодували свого часу, сил та грошей на те, що з мене виросла гідна та вихована людина! Чоловік - це не «танцюрист», або «боксер», тим паче, що за зараз, коли в нашому сучасному світі дуже багато жіночних чоловіків, але не в нашому виді. Чоловік — це про взаємовідносини з собою, зі своєю улюбленою справою, з навколишнім світом, та дорогими для тебе людьми! Тому танцюйте з нами й будьте щасливі!


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація