Ірина Каптур: Як ми перехворіли на коронавірус


Наша КОРОНА. Це так «ніжно» ми тепер кажемо про це захворювання, яке перенесли. Так, ми також пройшли через Covid 19. Із симптомів спочатку температура до 38, 5-38 протягом 2 днів. Невелика, але теліпало так, як 40!

Важливий момент: ми перехворіли на ковід, але тести не здавали.

Потім на третій день 35 градусів, повна слабкість, сильний головний біль, нудота, діарея, запаморочення, біль в м'язах, якісь глюки в голові, в доньки – втрата нюху. Це все було три тижні тому. Вдома. Ізоляція.

Але в нас все ок. Та в наших близьких людей дідусь у Хмельницьку згорів за добу... 3 дні перемінної температури, позитивний тест, наступного дня – втрата свідомості, на апараті ШВЛ добу і все… На похоронах нікого не було, пластиковий пакет, зверху костюм...

Бабуся близьких (теж Хмельницький) також перемінна температура, невисока, без кашлю. На рентгені – чисто, на КТ – пневмонія. Потім майже 2 тижні важкого лікування.

Чому я це пишу? Може, комусь допоможе, комусь підкаже. Бо за цей час допомагаю друзям порадами. Зрозуміло, що корона – не фейк, вона – є. І в кожного по-різному. Профілактику всі знають. Дуже хотілося, щоб виконували. Маски, антисептики – так, це не все. Але щось. Тест відносний, щоб точний, то потрібно декілька. Але безкоштовно важко. За власні кошти – то тільки для впевненості. Якщо що, то краще перестрахуватися. Пити багато, всього, до 3 літрів за добу.

Будьте готові, що ускладнень багато. І б'є по багатьох органам, по нервових закінченнях особливо.

Хочу ще раз донести важливу для всіх інформацію: якщо відчули симптоми, одразу звертайтеся до сімейного лікаря! Обов'язково носіть маски та користуйтеся антисептиками, це може запобігти швидкому поширенню хвороби.

Бережіть себе!


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація