Аліна Сакало: Як жителі Крутого Берега та Вакуленців щодня перетворюються на персонажів із комп’ютерних ігор


Ранок мого кожного нового дня схожий на якийсь квест, або на уривок комп’ютерної гри, де ти своїм персонажем проходиш різні перешкоди на своєму шляху, а потім, якщо все пройшло успішно, ти переходиш на інший рівень – ще важчий.

Оскільки я їжджу на роботу на 9-ту годину, я вам опишу, які перешкоди доводиться проходити саме в цей відрізок часу. Говорю тільки за себе, бо говорити за інших не маю ніякого права. Але знаю, що знайдеться немало людей, які будуть зі мною солідарні.

Отже, до вашої уваги:

Lvl#1 Вгадай о котрій ти маєш вийти на зупинку, аби встигнути на маршрутку та вчасно приїхати на місце призначення

Зараз ви скажете «пфф, шо тут гадати, для цього є розклад руху транспорту». А я вам відповім, що з транспортом, який курсує на Вакуленці та Крутий Берег так не працює, а якщо і працює, то як разова акція. Наш транспорт як лотерея – сьогодні тобі щастить, а завтра ні. Постійності немає ніякої як від твого колишнього.

Наприклад, виходжу я з дому о 8:20, – здавалося б, вистачить 40 хв, аби доїхати до вулиці Небесної Сотні. Правильно і здавалося – вистачить. Виходиш ти на зупинку о 8:20, приблизно о 8:40 має бути маршрутка, у тебе залишається 20 хвилин, 15 з яких ти витрачаєш на дорогу, а 3, щоб дійти від зупинки на місце роботи. Здавалося б все ок, але ні!

У такий самий час ти виходиш на зупинку і завтра, вже розраховуючи на щось. Але не тут то було, тепер маршрутка вирішила приїхати о 08:45 і всі твої розрахунки зазнали краху, як твої мрії стати космонавтом… Тепер ти запізнишся на роботу, і не тому, що 15 хвилин замало, аби доїхати до центру, а тому, що на шляху з’являються перешкоди, які гальмують рух транспорту в цілому…

Lvl #2 Спробуй втиснутися

Проблема з транспортом – це найважливіша проблема мого району, яка вже існує -надцять років.

Люди розмножуються, логічно, що і район збільшується, але кількість транспорту залишається незмінною. Тому втиснутися у час пік у маршрутку № 61 або 62 – це випробовування.

 Lvl #3 Вгадай, коли закриють переїзд або «А ти точно встигнеш?»

Коли переповнена маршрутка вже прямує до міста закривають Затуринський переїзд, бо в цей час потяг Київ – Харків проїжджає наше місто. Закривають переїзд, на мою думку, коли захочуть. Можуть о 8:40, можуть раніше та навіть пізніше.

Тож усі водії, переважно машин, починають гадати:«встигну чи не встигну проскочити?». А найбільш хитрі водії починають обманювати всю цю «теорію змови» та їдуть в об’їзну під річкою, де виїжджають вже аж на зупинці Зої Космодем’янської.

Lvl#4 Перевірка на стресостійкість

Через закритий переїзд утворюється тягучка з машин.Через це усі машини рухаються з приблизною швидкістю 20 км/год, і затор розтягується по всій вулиці Сакко.

«Чому так довго? Що ж там далі гальмує весь рух? Усі машини вже могли спокійно проскочити цю вулицю та й не знати горя»,– скажете мені ви.

Але все було б добре, якби не так сумно…

Lvl#5 Спробуй проскочити світлофор зі спеціальною кнопкою виклику

Мова йде про світлофор, що знаходиться навпроти школи №21. Річ у тім, що він не на постійній основі працює на кнопці, а деколи й автоматично. Коли працює автоматично, то машинам легше пересуватися, а коли на кнопці – це пекло для водіїв. Оскільки світлофор знаходиться біля школи, логічно, що там дороги переходять здебільшого діти. Але ж малеча любить і побешкетувати, і починає безперервно тицяти на кнопку того світлофора. Від чого потерпає рух транспорту. Вважаю, той світлофор має бути тільки автоматичним, аби не робити проблем транспорту та пішоходам.

Lvl#6 Спробуй пояснити на роботі, чому ти запізнилася

Для людей, які не живуть у районі Крутий Берег та Вакуленці, мої розповіді можуть здатися божевільною маячнею, або занадто гіперболізованою розповіддю. Тут краще і не намагатися.

Lvl#7Cпробуй здаватися щасливою та життєрадісною людиною після цього всього

І останній, найскладніший рівень цієї «гри» – не брати все близько до серця та не псувати собі з самого ранку настрій.

 


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація