Кошти Не Зібрані

Вистава ‘Щоденник Анни Франк’

Кошти Не Зібрані

Вистава ‘Щоденник Анни Франк’

ціль 4 000ГРН
0грн зібрано
0%
  • Поширили
    0

Анна Франк – звичайна єврейська дівчинка, чиє ім’я зараз відоме в усьому світі. Її родина спочатку жила у Німеччині, але з приходом нацистів до влади переїхала до Нідерландів, в Амстердам. Через кілька років нацисти прийшли і туди – і родині Франк довелося переховуватися, щоб не потрапити до гетто чи концтабору. Разом з чотирма своїми друзями родина Франків понад два роки ховалася у задній частині офісу фірми ‘Опекта’, яка належала Отто Франку – татові Анни. Протягом усього часу, який вони провели у сховищі, Анна вела свій щоденник, який згодом став одним із свідчень проти нацизму.
Наша вистава розповідає історію родини Франк від 12 червня 1942 року, коли Анна отримала в подарунок щоденник.  Сюжет торкається головних подій у їхньому житті протягом 1942-1944 років аж до трагічної загибелі членів родини у різних концтаборах – пережити концтабори вдалося лише Отто Франку, який після звільнення і повернення додому присвятив себе опублікуванню щоденника Анни. Протягом вистави хореографічні композиції поєднуються з художнім читанням уривків  її щоденника. З листопада 2009 року “Щоденник Анни Франк” є незалежним спільним проектом Педагогічного Центру “Академія” і школи “Паросток”. Виставу було презентовано на Міжнародному фестивалі дитячого театру SPUNK, присвяченому ХХ річниці Конвенціїї ООН про права дитини (Швеція), а також на Міжнародному фестивалі толерантності (Росія).

‘Щоденник Анни Франк’ існує вже близько 14 років, за цей час виставу побачило більше 50 000 глядачів як у різних містах України, так і за кордоном – У Швеції, Нідерландах, Польщі та Росії.

Вистава виконує освітню місію, через художні образи розповідаючи аудиторії про історію нацистського руху в Німеччині, жахливі наслідки антисемітизму та порушення прав людини в роки Другої Світової війни. На прикладі життєвої історії простої єврейської дівчинки глядачі мають можливість зрозуміти саму ідею толерантності та її важливість у сучасному житті.

 

Фінансування потрібне для виступу з ‘Щоденником Анни Франк’ у Києві 30 січня в рамках Всеукраїнської акції пам’яті жертв Голокосту ‘6 мільйонів сердець’.

Для цього виступу нам потрібно:

 – 1000 грн  – на проживання дітей пільгових категорій у Києві

 – 3000 грн  – на перевезення до Києва декорацій та костюмів до вистави.

4 000 гривень нам необхідні для того, щоб закрити останні, вказані вище статті кошторису, тому й звертаємося про допомогу

 

У 2007 році відомому українському балетмейстеру Аллі Рубіній було запропоновано створити виставу, яка б супроводжувала пересувну виставку “Анна Франк: уроки історії”, започатковану Домом Анни Франк в Нідерландах. Маючи попередній досвід співпраці з Педагогічним Центром АКАДЕМІЯ, що в Полтаві, пані Рубіна обрала учнів з цього міста як акторів до своєї вистави.

 

Акторами вистави є не професійні танцівники, а учні середньої школи. Тим не менше, вони проходять відповідну підготовку і тренуються, щоб продемонструвати глядачам дійсно високий рівень хореографічної і акторської майстерності. Залежно від можливостей сцени у виставі бере участь 20-25 акторів віком від 9 до 20 років. Всі учасники глибоко ознайомлені з історією Анни Франк та озброєні ґрунтовними знаннями про Голокост та Другу Світову війну.