1 рівень гештальт-терапії

Філософія гештальт-терапії допомагає краще розуміти себе та інших. У процесі вивчення цього методу учасник навчальної програми розширює внутрішнє бачення себе і проживає нові способи адаптації до світу, що швидко змінюється.

Контактна особаГоловний офіс
Телефон+38 (050) 084 64 89

Запрошуємо взяти участь у базовій програмі підготовки гештальт-терапевтів «Теорія і практика гештальт-терапії» (перший ступінь).

У програмі можуть брати участь не лише охочі здобути нову професію гештальт-терапевта, але й ті, хто хоче підвищити свою компетенцію в цьому напрямку, свою ефективність у роботі з людьми, краще розуміти себе та інших. 

Перший ступінь базової програми буде корисним для тих, хто:- хоче стати психотерапевтом; - думає про нову професію, але ще не визначився з напрямком; - прагне зрозуміти себе та оточення; - хоче підвищити рівень комунікації; - хоче підвищити емоційний інтелект. 

Навчання відбувається у групі людей різних статі, віку та професій.
Перший ступінь передбачає теоретичну підготовку за такими темами:

  • історія розвитку гештальт-терапії; 
  • основні теоретичні поняття гештальт-підходу: усвідомлення, фігура-фон, теорія поля, діалог, феноменологія, парадоксальна теорія змін, концепція незавершених дій, теорія ментального метаболізму;
  • основні принципи гештальт-підходу: актуальність (тут-і-зараз), холізм, прегнантність тощо; 
  • контакт та межа контакту, цикл досвіду, способи переривання контакту;
  • диференціальне мислення: теорія полярностей, протилежності та цілісність, парадоксальна теорія змін; 
  • емоційна сфера людини у парадигмі гештальт-підходу. Феноменологія страху, сорому, провини, гніву та інших почуттів.

По закінченню першого ступеня учасники отримують проміжний сертифікат про проходження навчання, і за бажання можуть продовжити навчатися на другому ступені. 
Базова програма підготовки відповідає стандартам ВСППГП «Український Гештальт Інститут», МГІ та ЄАГТ. 

Формат навчання – триденні модулі раз на 2 місяці (п'ятниця, субота та неділя).  Перший ступінь програми передбачає 6 модулів (180 академічних годин). 

Для реєстрації участі необхідно:

  • пройти співбесіду; 
  • внести передоплату за першу зустріч. 

Ведучі:

  • Сидорченко Роман – лікар-психіатр, психотерапевт, сепервізор, дійсний тренер УСППГП. Клінічна практика з 2003 року. Психотерапевтична практика з 2005 року.
  • Шевченко Ольга. Магістр психології, акредитований гештальт-терапевт. Студентка 3 ступеня. Психологічна практика з 2009 р.

Реєстрація на сайті або за номером  - 050-084-64-89

17

Червня

Контактна особаГоловний офіс
Телефон+38 (050) 084 64 89