Бізнес сніданок про Не -успіх

ГО «Інша Жінка» запрошує всіх бажаючих жінок на бізнес-сніданок з Оксаною Ясько. Чекаємо у затишній кав’ярні Kofein за адресою вул. Котляревського, 3. Коротко про проєкт: це серія щомісячних зустрічей за чашкою ароматної кави або чаю з самореалізованою жінкою, яка готова відверто розповісти про НЕ-успіх, свої помилки, невдачі, факапи та все те, що болить, змушує зупинятися, […]

Кофеин
Loading...

ГО «Інша Жінка» запрошує всіх бажаючих жінок на бізнес-сніданок з Оксаною Ясько. Чекаємо у затишній кав'ярні Kofein за адресою вул. Котляревського, 3.

Коротко про проєкт: це серія щомісячних зустрічей за чашкою ароматної кави або чаю з самореалізованою жінкою, яка готова відверто розповісти про НЕ-успіх, свої помилки, невдачі, факапи та все те, що болить, змушує зупинятися, перешкоджає, ставить палки в колеса, заважає та, нарешті, веде до… успіху.

Оксана Ясько - засновниця громадської організації «Клуб «Мама і Я», фінансовий консультант з питань накопичувального страхування життя, ведуча фінансової гри Cashflow.

Життя – це рух від невдачі до невдачі без втрати ентузіазму.

Абсолютно кожна людина протягом життя робить безліч помилок та має труднощі.

Запрошую на зустріч. Поговоримо відверто про:

  • хвороби в родині;
  • отримання боргів;
  • про складності в стосунках;
  • про невдалі спроби створення власної справи;
  • про створення громадської організації, про заходи для мам, жінок, дівчат.

Як не втратити етрузіазм і бути щасливою дружиною і мамою двох здорових синів, мати власну справу, яка приносить задоволення!Вартість участі - 100 грн

Зібрані кошти будуть направлені виключно на популяризацію ініціатив регіонального представництва ГО «Інша Жінка» в Полтаві та на створення додаткового ресурсу для підтримки інших жінок в бізнесі та самореалізації.

У зв'язку з обмеженою кількістю місць (15 учасниць), реєстрація обов'язкова.

27

Березня

Loading...