Бізнес-сніданок про НЕ-успіх у Полтаві

Зустрічайте бізнес-сніданки, що надають крила в Полтаві: Бізнес-сніданок про НЕ-успіх. Катерина Мироненко Вже 13 березня об 11:00 ГО «Інша жінка» запрошує всіх бажаючих жінок на бізнес-сніданок з Катериною Міроненко, який відбудеться у затишній кав’ярні «Kofein» за адресою вулиця Котляревського, 3. Катерина – психолог, психотерапевт та нейропсихолог. Є координатором Всеукраїнської асоціації батьків передчасно народжених дітей та […]

вулиця Котляревського
Loading...

Зустрічайте бізнес-сніданки, що надають крила в Полтаві: Бізнес-сніданок про НЕ-успіх. Катерина Мироненко

Вже 13 березня об 11:00 ГО «Інша жінка» запрошує всіх бажаючих жінок на бізнес-сніданок з Катериною Міроненко, який відбудеться у затишній кав’ярні «Kofein» за адресою вулиця Котляревського, 3.

Катерина – психолог, психотерапевт та нейропсихолог. Є координатором Всеукраїнської асоціації батьків передчасно народжених дітей та координатором Міжнародної програми по підтримці сімей. Має власну психотерапевтичну та тренерську практику. Коуч здоров'я, авторка і ведуча міжнародної навчальної програми з коучингу.

Бізнес-сніданки – це формат зустрічей «жінка для жінки», це відверті історії інших жінок про НЕ-успіх, помилки, невдачі та все те, що болить, пече, змушує зупинятися, перешкоджає, ставить палки в колеса, заважає та нарешті веде до… успіху.

Про що буде мова на сніданку?

  • про важливість знайти своє призначення;
  • чиясь особиста думка про Вас;
  • просто про час.

Вартість участі – 100 грн*

*Зібрані кошти будуть направлені виключно на популяризацію ініціатив регіонального представництва ГО «Інша жінка» в Полтаві та на створення додаткового ресурсу для підтримки інших жінок в бізнесі та самореалізації.

У зв'язку з обмеженою кількістю місць (15 учасниць), реєстрація обов'язкова за тел. 066 229 03 49.

13

Березня

Loading...