Додатковий вечірній показ програми Docudays UA у Полтаві

Додатковий вечірній показ програми Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у Полтаві.

Подія відбудеться у приміщенні ГО "Нова Полтава" (вул. Котляревського, 6)

78828099_2650257488421639_163101692303245312_n

Загальна тривалість події: близько 2 годин.
Вхід вільний.

У вечірній показ планується включити такі фільми:
1) Ти, б**, рота закрий!
Україна/2019/35’

2018 року Державною міграційною службою України визнано біженцями 24 особи, розглянуто 284 заяви про надання статусу біженця. Російський громадський активіст Олексій живе в Україні без статусу вже чотири роки. Він тут через політичне переслідування. Незважаючи на тягарі життя без статусу, Олексій намагається працювати і бере участь у багатьох заходах проти агресії Росії в Україні. Нурхан, журналістка з Киргизстану, з весни 2018 року шукає притулку разом із трьома дітьми-підлітками. Команда No Borders допомагає їм у пошуках свободи і безпеки.
Режисер: Таїсія Кутузова

2) Дві Надії
Україна/2018/38’

Дві жінки, які мають дуже різне життя, поєднані не тільки ім’ям Надія, але також великою любов’ю до пісень. Раніше в Україні співали всі і всюди: традиційні пісні були потужними колективними медитаціями, які супроводжували людей від народження і до самої смерті. 82-річна Надія Микитівна з села Крячківка – одна з тих небагатьох, хто досі береже цю старовинну традицію, що зникає. Вона вже 58 років співає у народному ансамблі «Древо», одному з найвідоміших серед фольклористів колективів у Східній Європі. Надія Микитівна остання з першого «золотого» складу «Древа»,і до неї в Крячківку їздять музиканти з усього світу повчитися співати. За океаном у США живе ще одна Надія. Короткий візит у Крячківку і крячківська пісня колись змінили її життя. Про це Надя зробила відверту автобіографічну моновиставу «Розбита», яку ставить в Україні.
Режисер: Уляна Осовська

3) Біотоп
Німеччина/2018/11’31’’

Життя у Нойперлаху, передмісті Мюнхена, тихе та спокійне. Це безпечний район, де всі люди знайомі і вітаються одне з одним. У кожного є власне подвір'я, вздовж вузеньких вуличок стоять одномісні гаражі, і все дуже доглянуте. Проте нещодавно цей спокій порушила новина: скоро по сусідству житимуть біженці. Деякі мешканці бояться шуму, тому вирішують встановити звукоізоляційну стіну. «Біотоп» показує повсякденне життя мешканців Нойперлаху і справжні причини зведення цієї стіни.
Режисер: Пауль Шольтен

4) Дівчина проти гравітації
Данія/2017/21’

11-річна Ерденчімеґ твердо вирішила стати славетноюконторсіоністкою, як багато відомих монгольських акробатів. Її команду з циркової школи запросили взяти участь у престижному шоу на площі перед парламентом. Раптово Ерденчімеґ втрачає здатність тренуватися.Перспектива стати «зайвою» у команді просто жахає, адже її батько за ґратами, мати – колишня пиячка, а саму Ерденчімеґ узяли до циркової школи як жест доброї волі. На кону не лише її мрії, а й честь її родини. Але зрештою вона знаходить у собі сили впоратися!
Режисер: Єнс Педерсен

5) Ілюзії на дні
Україна/2018/16’

Ця абсурдна історія відбулась у Херсоні. Для захисту найстарішої кінозали міста молодь створює культурний центр. Але земля вцентрі приваблює чиновників ідепутатів, які,аби звільнити територію, розпочинають війну проти культурних активістів.
Режисер: Леонід Єжуров

Місце

Початок: 13 грудня 2019, 18:00
Закінчення: 13 грудня 2019, 20:30

Місце: Нова Полтава вул. Котляревського, 6

На карті