Екскурсія Полтавою для полтавців

14 вересня в рамках фестивалю «Майстерня мыста» відбудеться унікальна інтерактивна екскурсія для полтавців.

Екскурсія особлива тим, що створена спеціально для місцевих жителів – тих, хто щодня бачить місто і вважає, що все про нього знає. Основна мета заходу – показати, що Полтава може бути цікавою та креативною.

Організатори екскурсії – звичайні полтавці найрізноманітніших професій та сфер діяльності. Їх об’єднала спільна ідея створити щось хороше для міста, ідеться на офіційній сторінці заходу.

На учасників екскурсії чекає унікальний маршрут, який охопить визначні архітектурні пам’ятки міста та включатиме в себе інтерактивні та театралізовані елементи. Протягом екскурсії полтавці зможуть по-новому відкрити для себе історичну частину міста, відвідати 15 цікавих об’єктів та особисто познайомитися з 10 історичними персонажами.

Екскурсовод Артур Ароян обіцяє, що підготував цікаві та маловідомі факти про Полтаву, які точно всіх здивують. Захід буде одночасно цікавим і розважальним та пізнавально-інформативним.

Тривалість екскурсії – 2 години. Розпочнеться вона 14 вересня о 17 годині біля театру імені М. Гоголя. Участь в екскурсії безкоштовна.

Місце

Початок: 14 вересня 2017, 17:00
Закінчення: 14 вересня 2017, 19:00

Місце: Театральна площа

На карті