Фабрика ялинкових прикрас та романтичний замок Радомисль

Збір туристів по маршруту «кільцевого» о 5:00 – 6:00.Кілька годин у дорозі – і ми вже в Клавдієво-Тарасово. Чарівний ельф зустрічає нас біля брами фабрики, із ним ви спершу потрапляєте в залу історії народження ялинкових прикрас із давніх-давен до сучасності. Там зібрані стародавні прилади для створення різдвяних прикрас. Також колекція стародавніх прикрас 19-20 ст. Наступною […]

Полтава
Loading...

Збір туристів по маршруту «кільцевого» о 5:00 – 6:00.
Кілька годин у дорозі – і ми вже в Клавдієво-Тарасово. Чарівний ельф зустрічає нас біля брами фабрики, із ним ви спершу потрапляєте в залу історії народження ялинкових прикрас із давніх-давен до сучасності. Там зібрані стародавні прилади для створення різдвяних прикрас. Також колекція стародавніх прикрас 19-20 ст.

Наступною буде зустріч із головним чарівником казкової фабрики, який розпочне новорічний квест. На фабриці на Вас чекає музей світових шедеврів і казкове містечко, динамічна інсталяція Lemax. У творчій майстерні ви власноруч розфарбуєте свою ялинкову іграшку.
Після всіх цих пригод ви можете зайти до Санти та залишити йому листа у його поштовій скриньці.
Далі нас чекає Казковий замок «Радомисль» – історико-культурний комплекс площею понад 2,5 тис. м², розташований на острові у формі серця, на двох водоспадах, оточений стрімкими водами річок.
Навколо замку мальовничий ландшафтний парк, прикрашений більш ніж тисячею рослин та давніми кам'яними скульптурами.

Повернення додому – 18:00.
Вартість екскурсії – 800 грн для дорослого, 740 грн – для дитини. У вартість входить: проїзд та супровід представника тур.клубу.
У ціну НЕ входить: вхідний квиток на фабрику в Клавдієво-Тарасово 180 грн, квиток в замок Радомисль 150 грн (дорослий)/ 70 грн (дитячий).

Деталі: 095 813 56 13, 050 935 46 44.

19

Грудня

Loading...