Фестиваль гончарства

Туристичний клуб InGreen запрошує полтавців відвідати Опішню. Організатори туру пропонують всім охочим завітати до гончарної столиці України та відвідати Національний музей гончарства, Фестиваль гончарства та Фестиваль народної їжі. Туристичний клуб InGreen об’єднує однодумців на основі схожих інтересів для спільного відпочинку та поїздок з Полтави по Україні за новими оригінальним туристичними маршрутами. Проекти туристичного клубу: Таємнича Полтава […]

Туристичний клуб InGreen запрошує полтавців відвідати Опішню.

Організатори туру пропонують всім охочим завітати до гончарної столиці України та відвідати Національний музей гончарства, Фестиваль гончарства та Фестиваль народної їжі.

Туристичний клуб InGreen об’єднує однодумців на основі схожих інтересів для спільного відпочинку та поїздок з Полтави по Україні за новими оригінальним туристичними маршрутами.

Проекти туристичного клубу:

Таємнича Полтава – передбачає проведення тематичних екскурсій містом та спільні походи у музеї. Екскурсії проходять кожного місяця. Проект не є ні комерційним, ні благодійним. Він об’єднує однодумців, щоб спільно дізнаватися щось нове про історію міста.

Мандруємо Полтавщиною – передбачає спільні поїзки цікавими, важкодоступними, маловідвідуваними місцями Полтавщини.