Голодні ігри Trail League Коло Неба

Полтавців запрошують взяти участь у командному забігу «Голодні ігри Trail League Коло Неба» на дистанцію 15 кілометрів з випробовуваннями. Перший етап забігу відбудеться 10 квітня о 9:00 старт в екопарку «Коло неба», який знаходиться у селі Андріївка на Полтавщині. Долучитися можуть команди з 4 людей. Загалом буде 3 етапи, вартість одного етапу – 600 грн […]

Андріївка
Loading...

Полтавців запрошують взяти участь у командному забігу «Голодні ігри Trail League Коло Неба» на дистанцію 15 кілометрів з випробовуваннями.

Перший етап забігу відбудеться 10 квітня о 9:00 старт в екопарку «Коло неба», який знаходиться у селі Андріївка на Полтавщині. Долучитися можуть команди з 4 людей. Загалом буде 3 етапи, вартість одного етапу – 600 грн з команди. Зареєструватися можна за посиланням

Умови участі:

  • при реєстрації потрібно вказати назву команди;
  • у команді має бути мінімум 1 жінка, можлива і повністю жіноча команда;
  • у команди має бути капітан;
  • участь команди в другому та третьому етапі можлива тільки за умови зміни складу не більше ніж 2 людей;
  • перший етап обмежений кількістю команд,  максимум  20 команд.

На маршруті буде 4 етапи випробувань. На кожному етапі капітан прокручує рулетку, випадають різноманітні завдання, які потрібно виконати. У загальний залік зараховується час по тому учаснику команди, який останнім перетнув фінішну лінію. 

Три команди-переможці отримають подарунки та грошові винагороди.  На кожному етапі будуть переможці. Але буде «супернагородження» переможців всіх трьох етапів. 

Після фінішу на локації парку «Коло Неба» передбачена розважальна програма, частування, нагородження.

Більше можете дізнатися за посиланням, або за номером телефону: 0503056522.

10

Квітня

Loading...