Історія однієї вулиці: Пушкінська

  Вулиці центральної Полтави загадкові. На перший погляд в них немає нічого особливого і примітного, такого, щоб що б аж ахнути і затамувати подих у подиві. Пробігаємо у шаленому ритмі наші стріт і авеню і здаються полтавські вулиці такими звичайним, буденними. Але варто лише підняти очі і чіпляється погляд за дивні архітектурні прикраси на старих […]

вулиця Пушкіна
Loading...
 
Вулиці центральної Полтави загадкові. На перший погляд в них немає нічого особливого і примітного, такого, щоб що б аж ахнути і затамувати подих у подиві. Пробігаємо у шаленому ритмі наші стріт і авеню і здаються полтавські вулиці такими звичайним, буденними. Але варто лише підняти очі і чіпляється погляд за дивні архітектурні прикраси на старих будівлях, а потім кортить дізнатися чий же це такий красень-будинок зберігся аж до сьогодні. І тут же запитання – хто побудував, коли, для кого. Мимоволі стишаємо ходу і вже не відірватися від розглядання вуличної архітектури, обмірковування плину людського буття, філософствування про час і красу.
Загадкові полтавські вулиці на позір відкриті, прямі і довгі, широкі і зелені. Одна з них усім відома Пушкінська. Так вона називалася на початку ХХ століття і пам’ятається саме з такою чудовою, м’якою назвою – Пушкінська. Яка вона насправді ця вулиця, яким було її життя – бурхливим чи тихим, світським чи духовним, торговим чи культурним.
Історію і відповіді можна віднайти в архітектурі, на яку багата полтавська вулиця Пушкіна.
Тоді тисніть квитки, реєструйтесь, оплачуйте і зустрічаємось на точці початку нашої мандрівки, обов’язково взувши зручне взуття та прихопивши пляшку води!)
Проводить екскурсію – Оксана Бєлявська, кандидат архітектури, дослідник архітектури Полтави, член ГО ""Збережемо Полтаву"".
Кількість місць обмежена!
Вартість: 100 грн.
Обов’язково мати маски та дотримуватись карантинних правил
Оплата лише онлайн: тисніть кнопку “Квитки”
Ваш “Феєрверк мрій” 066 515 87 85, 097 448 28 86

4

Серпня

Loading...