Концерт Cellovechno band разом з камерним оркестром Полтавської обласної філармонії

На концерті учасники гурту Cellovechno band виконуватимуть популярні хіти в інструментальній обробці, а особливого звучання цим обробкам надасть камерний оркестр імені Д. Ахшарумова Полтавської обласної філармонії. Також на захід завітають спеціальні гості: Костянтин Лукинюк – випускник Eastman School of Music в штаті Нью-Йорк по класу «Виконавство на скрипці» у всесвітньо відомого скрипаля Олега Криси. Мультижанровий […]

На концерті учасники гурту Cellovechno band виконуватимуть популярні хіти в інструментальній обробці, а особливого звучання цим обробкам надасть камерний оркестр імені Д. Ахшарумова Полтавської обласної філармонії.

Також на захід завітають спеціальні гості:

  • Костянтин Лукинюк – випускник Eastman School of Music в штаті Нью-Йорк по класу «Виконавство на скрипці» у всесвітньо відомого скрипаля Олега Криси. Мультижанровий скрипаль, лауреат міжнародних конкурсів і лідер успішних музичних гуртів у США. Костянтин Лукинюк виступає на міжнародних сценах в Америці, Канаді, Коста Ріці, Франції, Чехії, Румунії та Україні;
  • Ярослав Терновський – художник, експериментатор. Засновник Арт-центру ZELO, кількох мистецьких напрямків, міжнародний галерист та арткуратор. Художник влаштує шоу-перфоманс та продемонструє свою виставку живопису про Полтаву. 

Філософія проєкту Cellovechno band спрямована на те, щоб за допомогою музики та мотивації зруйнувати стереотипи й шаблони, які заважають розвиткові потенціалу людини та суспільства в цілому. Музика – це потужний інструмент впливу на свідомість, за допомогою якого можна спрямовувати людей і змінювати світ.

Частину коштів від продажу квитків спрямують на перевидання книги Бориса Тристанова «Провінційний архітектор» про Лева Вайнгорта – архітектора, який відбудовував Полтаву наприкінці Другої Світової війни та після неї.

Квитки можна придбати на сайті та касах філармонії, обласного театру імені Гоголя і ПД «Листопад».

26

Лютого